Darbininkas nuo tilto nukrito į Babrungą

21703_1519Prieš savaitę, praėjusį penktadienį, UAB „Lemminkainen Lietuva“ remontuojamame Tauragės–Mažeikių kelyje, ant tilto per Babrungo upę, įvyko nelaimė. Kelio darbininkai ardė blokus, kai staiga, lūžus surūdijusiai armatūrai, atskilęs betono gabalas kartu su 1977-aisiais gimusiu darbininku M. R. nukrito į Babrungą. Apie įvykį buvo pranešta visoms pagalbos tarnyboms, tačiau nelaimėn patekusį draugą ištraukė ir greitosios medicinos pagalbos medikams perdavė patys darbininkai. Šis iškart buvo nuvežtas į Plungės ligoninę ir paguldytas į reanimacijos, vėliau – į traumatologijos skyrių. Į įvykio vietą buvo iškviestas ir Valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyriaus atstovas.

Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės ligoninės direktoriaus pavaduotoja Danguolė Luotienė, žmogus patyrė sunkią traumą. Jam lūžo dubens kaulai, šonkauliai, stuburo skersinės ataugos, kurios, laimei, nesukėlė neurologijos pasekmių. Stabilizavus sužeistojo būklę, jis buvo perkeltas į traumatologijos skyrių. Pavojaus sužeistojo gyvybei nėra, tačiau žmogus bus išvežtas į Vilniaus universitetines klinikas, kur jam bus atlikta dubens kaulų operacija.
Valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyriaus vyriausiasis inspektorius Leonidas Ramanauskas sakė, kad inspekciją apie nelaimingą atsitikimą informavo pati darbus kelyje atliekanti bendrovė.  Atvykęs į vietą, inspekcijos atstovas nufotografavo nelaimės vietą. Po to L. Ramanauskas iš bendrovės surinko įvykiui tirti reikalingus dokumentus, o vakar dar kartą apžiūrėjo nelaimės vietą ir apklausė liudininkus.
Be Darbo inspekcijos, ikiteisminį tyrimą pradėjo ir Plungės policijos komisariatas, tačiau paaiškėjus, jog sužeidimai – sunkūs, tyrimą iš plungiškių perėmė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...