Muzika iš širdies

21703_1473Balandžio 1-osios pavakarę plungiškis, televizijos projekto „X faktorius“ dalyvis, Vaikų globos namų auklėtinis Marius Mickus sukvietė visus į savo pirmąjį solinį koncertą, pavadintą „Muzika iš širdies“. Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientas dovanojo visiems žinomų dainų. Šis muzikalus, gabus, talentingas jaunuolis ne tik puikiai groja ir valdo balsą, bet dar ir kuria. Tad vakaro metu žiūrovai galėjo pasiklausyti ir jo kūrybos.

Simpatiškas, juodu kostiumu vilkintis jaunuolis, skambant širdį veriančiam jo maloniam balsui, kai jis atliko Jazzu dainą „Po mano oda“, visus nukėlė į stebuklingą muzikos pasaulį. Dar labiau šio vaikino išskirtinai gražus balso tembras išryškėjo, kai jis atliko visiems gerai žinomus kūrinius: „Pavakarys“, „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, „O tu pašvilpauki, bernioke“.
Netrūko dainų ir apie meilę. O po jų ir improvizavo. Pakvietęs saksofonistą Henriką Staponkų ir smuikininkę Vainetą Bertašiūtę, vakaro kaltininkas kaip žuvis nardė plačiose muzikos gelmėse.
M. Mickus į sceną pakvietė ir jaunąją solistę Izabelę Varnagytę, kuri atliko vaikišką dainelę „Sraigė“, kuriai žodžius parašė Rasa Truikienė, o muziką – pats Marius.
Koncerto metu buvo galima išgirsti ir svečių – Juliaus Šukio bei Pauliaus Drabulio atliekamų kūrinių. Pastarasis gyrė M. Mickų už darbštumą, už surengtą koncertą, kuriam reikėjo daug lėšų ir pastangų.
Kad Mariui pavyko surengti koncertą, neslėpė džiaugsmo ir jo mokytoja Rita Džiaugienė bei senelis Petras Mickus. Būtent jie ir paskatino M. Mickų siekti aukštumų muzikos srityje. Mariaus pažintis su muzika prasidėjo, kai, būdamas aštuonerių, išgirdo, kaip senelis groja armonika liaudišką dainą.  Berniukui ji taip patikusi, kad nutaręs ir pats pabandyti – iš klausos atkurti girdėtą melodiją. Ir jam pavyko!
Vėliau vaikinas savarankiškai išmoko groti pianinu, gitara, būgnais. O akordeono subtilybių mokėsi Plungės M. Oginskio meno mokykloje pas jau minėtą mokytoją R. Džiaugienę. Koncerto metu M. Mickus prasitarė, kad jam buvo pabodę groti, tačiau mokytoja vis kartojo: „Tokia tavo dalia… Turi groti ir grosi.“ Tad neatsitiktinai, skambant Mariaus atliekamai Gyčio Paškevičiaus „Dalužė“, į sceną pas jį atskubėjo ir mokytoja.
Nuskambėjus improvizuotai lietuvių liaudies dainai „Du gaideliai“, su kuria jaunuolis išpopuliarėjo visoje Lietuvoje, jį pasveikinti, nešini glėbius gėlių, į sceną  lipo gausus būrys draugų ir pažįstamųjų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...