Girto dviratininko pasivažinėjimas baigėsi smūgiu į automobilį

1960-aisiais gimusiam merkeliškiui Z. V. kovo 31-oji ilgam taps įsimintina diena, mat ją vyras paženklino avarija. Klysta manantieji, kad eismo nelaimė įvyko vyriškiui sėdint prie automobilio vairo, nes į BMW X5 merkeliškis tėškėsi dviračiu,  kuriuo jis važiavo būdamas neblaivus. Policijos pareigūnai po eismo įvykio dviratininkui nustatė sunkų girtumo laipsnį (2,99 promilės).

Kovo 31-oji buvo penktadienis, tad, matyt, Z. V. kažkur „pasisėdėjo“ ir apie pusę šešių vakaro susiruošė namo, o gal – kur kitur. Sėdęs ant dviratės transporto priemonės, vyras skriejo Plungės miesto gatvėmis, kol… Telšių ir Kepyklos gatvių sankryžoje, sukdamas iš pagrindinio į šalutinį kelią, nesuvaldė dviračio, todėl išlėkė į priešingą eismo juostą ir rėžėsi į stovėjusį BMW markės visureigį. Pastarojo šeimininkas – 1983-iaisiais gimęs sostinės gyventojas A. T.
Apie pasivažinėjimą dviračiu gerokai padauginusiam merkeliškiui primins ne tik patemptos čiurnos skausmas, bet ir paplonėjusi piniginė, nes aplamdyto visureigio sutvarkymas gali nemažai kainuoti.
Tą patį vakarą apgadintas ir „Volvo V 50“, priklausantis Plungės rajono gyventojai M. K. Moters automobilis buvo pastatytas Palankės g. 4, Plungėje. Kas atsitrenkė į stovinčią mašiną, kol kas nėra aišku, mat kaltininkas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
O antai individualiai įmonei, esančiai Šiauliuose, priklausantį „Volkswagen“ markės automobilį aplamdęs asmuo buvo greitai išaiškintas. Prekybos centro NORFA automobilių stovėjimo aikštelėje, Kalniškių gatvėje, Plungėje, stovėjusią mašiną „paženklino“ neblaivaus (1,65 promilės) plungiškio S. R. vairuojamas „Mercedes-Benz“. Tiesa, ir pastarasis per susidūrimą neišvengė apgadinimų.
Dar vienas automobilis „Peugeot 307“ rastas apgadintas kovo 24-osios vėlų vakarą. Jovaišiškės kaime gyvenančiai I. G. (1954 m.) priklausanti mašina buvo palikta stovėti Plungėje, ties A. Jucio gatvės 3-iuoju namu. Laimei, ir šiuo atveju kaltininkas buvo nustatytas. Paaiškėjo, jog važiuodamas atbuline eiga į „Peugeot“ trenkėsi prūsališkio A. T. (1973 m.) vairuojamas „Land Rover Freelander“.
Praėjusį mėnesį daug eismo įvykių kilo dėl staiga į kelią išbėgusių laukinių gyvūnų. Dažniausiomis avarijų kaltininkėmis tapo stirnos (net septynios išbėgo į kelią ir sukėlė eismo nelaimes), tačiau nelaimingai pasibaigusius „pasivaikščiojimus“ kelyje buvo surengę ir briedis bei lapė. Pastaroji po susidūrimo su automobiliu tik papustė uodegą ir nubėgo.
O štai Užupių kaimo gyventojos S. M. (1961 m.), vairavusios „Volvo S 80“, kelyje (50-ajame kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė kilometre) pasipainiojo ne miško gyventojas, o prie „Audi A 6“ vairo sėdėjęs babrungiškis J. B. Į pastarojo mašiną S. M. trenkėsi iš šalutinio kelio išvažiuodama į pagrindinį, kuriuo ir riedėjo „Audi A 6“. Laimei, per kovo 3-iąją įvykusią avariją nukentėjusiųjų nebuvo, tačiau ją sukėlusios moters laukia rimti nemalonumai, mat pareigūnai jai nustatė vidutinį girtumo laipsnį, o už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.
Laimingai baigėsi ir kovo 9-ąją apie 11 val. įvykusi eismo nelaimė, kurios metu buvo sužeistas žmogus – 1948-aisiais gimęs plungiškis A. Z. Pėsčiųjų perėja, degant žaliam šviesoforo signalui, einantį vyriškį partrenkė šiauliškio B. M. vairuojamas „Volkswagen Transporter“ mikroautobusas. Tiesa, ir jam degė žalias šviesoforo signalas, tačiau jis, matyt, nepastebėjo perėja ėjusio žmogaus.
A. Z. medikai nustatė alkūnkaulio ir stipinkaulio lūžius bei kūno nubrozdinimus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...