Grasino nudurti cigarečių nedavusį tėvą

Plungės rajono apylinkės teisme išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje 1990-aisiais gimęs karklėniškis teisiamas už tai, kad sudavė tėvui per galvą, o vėliau grasino jį nužudyti.

Darius Mazrimas teisme neneigė, kad vasario 5-ąją savo tėvų namuose, Karklėnuose, kuriuose tuo metu gyveno, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, sudavė tėvui per galvą, o vėliau, paėmęs pjūklo grandinei galąsti naudojamą dildę, grasino tėvą nudurti.
Vyras pasakojo, kad tokią jo agresiją sukėlė, nes tėvas nedavė jam cigarečių. Teisiamasis aiškino, kad išgėręs negali būti šalia jo, jei ir pastarasis būna įkaušęs, konfliktas tarp jų neišvengiamas. Esą todėl po pastarojo incidento paliko tėvų namus ir apsigyveno Plungėje, neseniai įsigytame bute. „Dabar viskas gerai, ramu, nebegeriu…“ – pasikeitusį savo gyvenimą trumpai apibūdino D. Mazrimas.
Bet atrodo, kad tuo ši istorija nesibaigs. Kadangi kaltinamasis jau buvo teistas už smurtą artimoje aplinkoje, o, nesibaigus bausmės laikui, nusikalto dar kartą, prokurorė Irena Dačkauskienė siūlė D. Mazrimui, subendrinus su ankstesne bausme, skirti pusantrų metų laisvės apribojimo bausmę ir įpareigoti  4-is mėnesius nevartoti alkoholio. Nuosprendis šioje byloje bus skelbiamas balandžio 13 dieną.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...