Knygyne – kavos baras

21703_7675Praėjusį penktadienį plungiškiai skubėjo į ne per seniausiai duris knygų bičiuliams atidariusį „Vagos“ knygyną. Per pietus čia surengta kavos baro „Ex Libris“ atidarymo šventė. Nuo šiol plungiškiai bei miesto svečiai, užsukę į knygyną, galės išsirinkti ne tik norimą leidinį ar kitokią prekę, bet ir pasilepinti kvapnia kava. Arbatos mėgėjai taip pat ras, ką paskanauti. O mažųjų laukia gardūs pieno kokteiliai.

„Nesureikšminu, kad vietoj senojo „Varpo“ knygyno atsirado kitas – „Vagos“, dizaino studija „Kontrus“, o dabar – dar ir kavos baras. Pasaulyje vyksta daug svarbesnių dalykų, tačiau mums, įmonės darbuotojams, tai – didžiulis pasiekimas, pareikalavęs daug darbo ir pastangų.
Džiaugiuosi, jog Plungės rajono savivaldybės konkurse dėl buvusio „Varpo“ knygyno patalpų nuomos buvome vieninteliai dalyviai. Mes nepabijojome prisiimti atsakomybę už dideles patalpas ir sąlygos bent dalį jų skirti knygyno veiklai“, – sveikindamas susirinkusiuosius į atidarymo šventę kalbėjo Tomas Danilevičius – įmonės „Kontrus“ vadovas.
Jo įsitikinimu, baro įkurdinimas knygyno erdvėse suteiks joms šilumos ir jaukumo, o bendram Plungės širdies – Senamiesčio aikštės – vaizdui – gyvasties. T. Danilevičius dėkojo visiems, kurie palaikė idėją įrengti kavos barą, nes, pasak jo, padrąsinimas buvo itin reikalingas ir svarbus.
Naująsias erdves pašventino ir kryželį padovanojo Plungės švento Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas, dekanas Julius Meškauskas. Po vienu stogu besiglaudžiančius knygyno, dizaino studijos bei baro darbuotojus pasveikino ir Seimo narys Jurgis Razma, anot kurio, geresnio likimo buvusiam „Varpo“ knygynui ir nebuvo galima tikėtis. Už tai plungiškiai turi būti dėkingi kūrybingajam T. Danilevičiui.
Prie sveikinimų prisidėjo ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas bei viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė. Pastaroji tikino, kad jos vadovaujama įstaiga nežada konkuruoti su knygynu, atvirkščiai – ketina bendradarbiauti. Esą su T. Danilevičiumi jau kalbėta apie tai, jog kai kuriuos bibliotekoje organizuojamus renginius būtų galima perkelti į šias erdves, kurios strategiškai – itin patogioje vietoje.
Po daugybės gražių žodžių visi pakviesti paragauti baro siūlomos įvairių rūšių kavos bei arbatos ir pasivaišinti šventiniu tortu.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...