Butas užsidegė nuo žvakės

DSC05391Velykų naktį Plungėje, A. Vaišvilos gatvės 33-iojo namo penktame aukšte, užsidegė butas. Į gaisrą išskubėjo trys ugniagesių mašinos iš Plungės ir viena iš Žlibinų. Joms atvykus, 12-os kvadratinių metrų kambarys degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino visus kambaryje buvusius daiktus, sudegė durys, langas. Smalkėmis apsinuodijo buto savininkas, kuris paguldytas į Plungės ligoninę. Dar vienas bute buvęs vyriškis po medikų apžiūros išleistas į namus.

Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, spėjama, jog gaisras kilo nuo žvakės, nes tame bute elektra buvo išjungta. Kodėl trys kambaryje buvę žmonės (viena moteriškė pabėgo) ne iškart pajuto, kad kilo gaisras, galima tik spėlioti. Kai jie suprato, kas nutiko, bandė gelbėtis, tačiau sugebėjo atidaryti tik vienerias duris (buvo dar ir kitos).
Jeigu ne kaimynai, galėjo sudegti visi trys tame kambaryje buvę žmonės. Pajutę dūmų kvapą, kaimynai išlaužė duris ir padėjo žmonėms išeiti. Šeimininkas, kaip sakė M. Pronckus, buvo nualpęs, tad jį iš buto ištempti padėjo ugniagesiai.
Plungės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Danguolė Luotienė „Žemaičiui“ patvirtino, jog vienas nukentėjusysis po medikų apžiūros į namus išleistas iškart, o antrasis – kitą dieną.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...