Alsėdiškiai surengė labdaros koncertą

merginu-ansNeseniai Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje surengtas labdaros ir paramos koncertas „Gyvenimo džiaugsmas – sportas ir muzika“. Renginio metu surinktos lėšos skirtos gimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbams užbaigti. Gražią idėją inicijavo gimnazijos taryba, kurios pirmininkė yra Silvija Petrikienė.

„Neturime galimybių rengti didelių koncertų, kurių metu būtų galima skambinti trumpaisiais telefonų numeriais ir tokiu būdu aukoti pinigų. Mums svarbu, kad nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens mokiniai galėtų aktyviai sportuoti ir sveikai gyventi. Gavėnios laikotarpis – tinkamiausias metas geriems darbams, todėl drįsome kreiptis į visus alsėdiškius bei tuos, kurie mokosi ar kažkada mokėsi mūsų gimnazijoje, prašydami susivienyti ir bendromis pastangomis užbaigti stadiono tvarkymo darbus“, – sveikindama susirinkusiuosius į koncertą kalbėjo pirmininkė.
Anot gimnazijos direktoriaus Leono Mockūno, daugiausia lėšų reikės teritorijai apželdinti, žemėms atvežti bei išlyginti. „Norime turėti tokią sporto bazę, kurioje būtų galima rengti ne tik rajono, bet ir respublikines varžybas“, – sakė vadovas.
Į susirinkusiuosius kreipėsi ir mokyklos kūno kultūros vyr. mokytoja Jurgita Krasauskienė. Ji papasakojo apie alsėdiškių moksleivių šiųmetinius sporto pasiekimus. Pedagogė sakė, jog Alsėdžių gimnazistai aktyviai dalyvauja visose rajono varžybose, dažnai atstovauja rajonui ne tik zoninėse, bet ir respublikinėse varžybose, iš kurių grįžta su laimėjimais.
Labdaringame renginyje dalyvavo ir Seimo narys Jurgis Razma. Politikas pasidžiaugė vieninga įstaigos bendruomene, kuri sugeba įgyvendinti net didžiausius užmojus.
Koncerte dalyvavę atlikėjai taip pat susiję su sportu. Daugelis gali didžiuotis aukštais sporto įvertinimais. Juos pristatęs direktoriaus pavaduotojas ugdymui Regimantas Kavaliauskas labiausiai išskyrė Ivetą Silkauskaitę ir Gerdą Šukytę.
Renginio pabaigoje paskelbta, jog sporto aikštynui rekonstruoti paaukota net 500 eurų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...