Už patarimą, kaip… išnuodyti kates, – panieka

Feisbuke pasirodė moters komentaras, kuriame papasakotas žiaurus būdas, kaip atsikratyti kačių. Jo autorė siūlo pieną atskiesti antifrizu ir esą kačių nebeliks.  Nepatikėjusiuosius ji tikino, jog taip padarė jos daugiabutis, aplink kurį lakstydavo ir visur teršdavo ne mažiau kaip 10 kačių. Po pasiūlytų „vaišių“ esą liko tik vienas katinas. Ši informacija ir galybė komentarų atsidūrė policijos tinklalapyje. Netrukus paaiškėjo, jog tą komentarą parašė plungiškė Jovita.

Užvakar feisbukas kaito nuo komentarų, kuriuose plungiškė buvo be gailesčio smerkiama. Atsirado tokių, kurie pačiai patarėjai siūlė gurkštelėti antifrizo, antri ją vadino „supuvusia asmenybe“ ir tikino, kad jos laukia visuotinis pasmerkimas bei panieka, treti sakė, jog reikia sudėti po eurą ir benamius gyvūnus sterilizuoti, ketvirti reikalavo, kad ši istorija baigtųsi ne pagrūmojimais, o realia bausme.
Plungės policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Loreta Tamaliūnaitė „Žemaičiui“ sakė, jog kol kas nepavyko rasti Jovitos, tad ji – neapklausta, tačiau ikiteisminis tyrimas pradėtas. Jeigu faktas pasitvirtins, už žiaurų elgesį su gyvūnais pagal Baudžiamojo kodekso 310-tą straipsnį gali laukti ne tokia ir maža bausmė. Pirmojoje šio straipsnio dalyje sakoma, jog tas, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
„Žemaičio“ žiniomis, vakar komentarą parašiusi moteris buvo apklausta  Plungės policijos komisariate. Ji griežtai neigė, kad nuodijo aplink jos daugiabutį besibastančias benames kates ir sakė, jog komentarą parašiusi šiaip sau. Policija ketina apklausti ir jos kaimynus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...