Plungiškė – nusipelniusi Lietuvos gydytoja

21705-8744Minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Vilniaus Rotušėje grupei žinomų Lietuvos medikų, pelniusių žmonių pagarbą ir dėkingumą, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga suteikė nusipelniusių Lietuvos gydytojų vardus ir apdovanojo „Nusipelniusio Lietuvos gydytojo“ garbės ženklais. Nuo 2004-ųjų, kai buvo pradėta minėti Medikų diena, nusipelniusių gydytojų vardai suteikti 259-iems Lietuvos medikams. Šiemet tarp apdovanotojų – ir Plungės ligoninės palaikomojo skyriaus vedėja, gydytoja pulmonologė Eugenija Gaudiešienė.

Prieš 39-erius metus, baigusi tuometinį Kauno medicinos institutą, jauna terapeutė atvažiavo į Plungę ir pradėjo dirbti Plungės ligoninėje. Po dvejų metų jau žinomas ir garsus gydytojas Aloyzas Pundzius ją pakvietė dirbti kartu. Nuo to laiko ji pulmonologės specializacijos nekeitė į kitą. Nekeitė ir kai pati tapo skyriaus vedėja.
Paklausus, ar daug apdovanojimų medikė saugo savo stalčiuose, E. Gaudiešienė nusišypsojo ir atsakė, kad turi ne vieną ligoninės direktoriaus padėkos raštą, dviejų merų padėkas, tačiau sveikatos apsaugos ministro A. Verygos jai suteiktas nusipelniusios gydytojos vardas – pats didžiausias ir pats brangiausias apdovanojimas. Taigi šie, 40-ieji, jos darbo metai pažymėti pačiu ryškiausiu apdovanojimu, apie kurį svajoja ne vienas jos kolega. Ir, gydytojos nuomone, ne vienas, kuris yra nusipelnęs šio vardo, dirba Plungės ligoninėje.

9 komentarai(-ų)

 • zose:

  E.Gaudiesiene- labai nuosirdi ir garbes daktares vardo verta moteris

 • Liucija:

  Kai perskaičiau apie šį apdovanojimą,per visq kūną perėjo šiurpas.Nes atgijo prisiminimai,kai prieš 2 metus pas šią gydytoją gydėsi mūsų mama.Jai nustatė bronchitą ir tikriausia būtų pasveikusi,bet vieną dieną jai užėjo blogai,pradėjo vemti,nebesiorientavo ir kai norėjom vežti į Klaipėdą,gydytoja net supyko,nedavė net greitosios,merdinčią išsivežėm savo mašina.Klaipėdos ligoninėje nustatė insultq,tačiau gydytojai nieko nebegalėjo padėti,po keletos dienų mirė.Gal gyd.Gaudiešienė ir gerai gydo plaučių ligas,tačiau dar reikėtų pasimokinti ir kitas ligas atpažinti.

 • įdomu:

  o ar medikė tikrai nėra korumpuota ir neima „dovanų“? tik įdomu

 • Vika:

  kyšiai jos mėgstamiausia dalis,be to ir trigubai mažiau uždirbančios slaugytojos jai gimtadienius turi pakelti,visą maistą sunešti.Gal prieš teikiant apdovanojimus vertėtų pasidomėti kas ji per žmogus.

 • as:

  jooooooooooo,o kas is daktaru neima kysiu?Nezinau tokiu :)

 • pacientas:

  Aipe šią „nusipelniusią gydytoją“ neturiu žodžių!!! Jei ne Klaipėdos gydytojai, nebebūtų manęs gyvųjų tarpe. Baisu net prisiminti..

 • stase:

  o aš esu bepruotiška laimėng onksčiau sutėkusi ton daktarel, ana mon didele nošėrdi, geranuoriška, paslaugi, mandagi, rūpestinga. Gerbsu ton daktarel kol numėrsu.
  P.S. puonė Liocij tamsta neatide skaite straipsn, kor parašyt, citouju: gyd.Gaudiešien pulmuonuoluogs specializacijs nakeit į kėt. jūs pati Liocij prėpažinuot ė parašiet, kad daktarel Gaudiešien gera gyd plautių lėgas, o kuo daugiau nuorė. Kam ana mokėntėis
  kėtas lėgas atpažėnt, je yr pėlna kėtų lėgų daktarielių

 • Vytautas:

  ja reikia kuo skubiau atleisti is ligonines ir atimti gydytojos licenzija koldar laikas jei noritirti vaziuokit pas ja gerai kad spejau i klaipeda ja per televizija reiketu paviesinti kaip dirba ir su slaptom kamerom uzfiksuoti kaip kysius ima

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...