Paminėjo Šokio dieną

21705-8643Praėjusį šeštadienį Plungės kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Mažasis suvartukas“ bei šokių ir dainų ansamblio „Suvartukas“ koncertas „Rangė“. Pindami margą šokių pynę, plungiškiai paminėjo Tarptautinę šokio dieną. Nuo 1982-ųjų minimą šventę praėjusį sekmadienį surengtu koncertu pažymėjo ir rietaviškiai.

Į Plungės kultūros centrą susirinkusieji galėjo išvysti ir vaikų, ir jaunimo šokių. Kolektyvų „Mažasis suvartukas“ ir „Suvartukas“ šokėjai žiūrovus žavėjo ne tik šokių judesiais, bet ir savo apdarais – tautiniais kostiumais, puošusiais tiek mažuosius, tiek vyresniuosius šokio meno puoselėtojus.
Kitądien įsimintina Šokio dienai skirta šventė „Šokių sūkury“ surengta ir Rietavo kultūros centre. Renginį vedusiai Vaidai Katauskienei pasveikinus susirinkusiuosius, pirmieji į sceną žengė šventės šeimininkai – Rietavo kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas.
Po jų margus šokio raštus pynė ir kiti rietaviškiai šokėjai: vyresniųjų šokių kolektyvas „Trepsis“ bei merginų šokių kolektyvas „Šarkelės“. Savo pasirodymais renginį papuošė ir svečiai – Vėžaičių kultūros centro šokių kolektyvas „Karuselė“, Plungės ir Rietavo aerobikos šokių grupė „Riva“ bei Žemaičių Kalvarijos kultūros centro šokių studija „Šokių vizija“.
Šventės pabaigoje Kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė kolektyvus pamalonino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais bei gėlėmis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...