Plungėje pradėtas statyti prekybos centras „Lidl“

21705-8755Akylesni plungiškiai jau spėjo pastebėti, kad J. Tumo-Vaižganto gatvės pabaigoje, sklype, kurį prieš kelerius metus įsigijo vokiečių mažų kainų parduotuvių tinklas „Lidl“, jau prasidėjo statybos.

Kaip „Žemaičiui“ patvirtino Plungės rajono savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Tomas Jocys, neseniai UAB „Lidl Lietuva“ atstovai kreipėsi į Savivaldybę leidimo pradėti šiame sklype žemės darbus. Jį gavus, teritorija buvo aptverta tvora, pradėti kirsti krūmai, lygintas sklypo paviršius. Netrukus pasirodė ir sunkiasvorė statybos technika.
Kada planuojama baigti statybas ir pakviesti pirkėjus į naująjį prekybos centrą, „Žemaičiui“ sužinoti nepavyko, nes įmonė tokios informacijos neteikia. Remiantis Savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintais projektiniais pasiūlymais, beveik vieno hektaro sklype turėtų būti pastatytas 2500 kv. metrų prekybinis pastatas, šalia jo bus įrengta 120 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.
Be to, UAB „Lidl Lietuva“ įsipareigojo savo lėšomis įrengti kelią nuo J. Tumo-Vaižganto gatvės iki netoliese esančios garažų bendrijos „Posūkis“, iš kurio bus įvažiuojama ir į prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę. Įmonė žada neatlygintinai visą šią už įmonės sklypo ribų esančią nuosavybę perduoti Savivaldybei.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...