Medicinos atstovai – krepšinio pirmenybių nugalėtojai

PSC---pirma-vietaBaigėsi Plungės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose šį sezoną dalyvavo 15 komandų. Po pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo liko keturios komandos: Plungės sveikatos centro (PSC), „Vičiūnų“, „Inesos“ ir praėjusio sezono nugalėtoja – „Baudėjo“ komanda. Pusfinalyje PSC du kartus nugalėjo „Vičiūnus“, o „Baudėjas“ įveikė „Inesos“ komandą, tad finale susikovė tos pačios komandos kaip ir praėjusiais metais. Po pralaimėjimų pusfinalyje „Inesa“ ir „Vičiūnai“ žaidė dėl trečiosios vietos.

Paskutinės pirmenybių kovos buvo žaidžiamos balandžio 29-ąją. Prieš prasidedant rungtynėms dėl trečiosios vietos, vyko „Snaiperių“ konkursas. Finale susitiko „Baudėjo“ žaidėjas Valentinas Gadliauskas, „Amigo“ komandos atstovas Dalius Adomaitis“ ir PSC žaidėjas Jokūbas Stropus. Tritaškius taikliausiai finale metė Valentinas Gadliauskas. Jis, nurungęs savo varžovus, tapo „Snaiperių“ konkurso nugalėtoju.
Po šio konkurso į aikštę žengė „Vičiūnų“ ir „Inesos“ komandos, kurios žaidė dėl bronzos medalių. Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Inesos“ komandai, kuri per pirmąjį kėlinį įgijo nemažą persvarą. „Vičiūnų“ komandai pavyko pasivyti savo varžovus ir sėkmingas jų žaidimas padėjo išlaikyti įtampą visų rungtynių metu. Trečiosios vietos laimėtojai paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje. „Inesa“ po labai atkaklios kovos 71:69 nugalėjo „Vičiūnus“.
„Inesos“ komandoje nesulaikomas buvo Karolis Mockus, kurio sąskaitoje – 23 taškai. Jo komandos draugas Andrius Drakšas surinko 18 taškų. „Vičiūnų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Norvaišas (21), Jonas Rekašius (15) ir Algimantas Riškus (11).
Pasibaigus šioms rungtynėms, buvo paskelbti sezono simbolinio penketo žaidėjai. Jais tapo Raimondas Venskus (PSC), Dalius Adomaitis („Amigo“), Andrius Drakšas („Inesa“), Sigitas Vaitkus („Lobikonas“) ir Edvardas Varpiotas („Baudėjas“).
Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo prizas atiteko „Amigo“ komandos žaidėjui Daliui Adomaičiui. Jis per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 36,9 taško.
Dėl stipriausios komandos vardo susigrūmė PSC ir „Baudėjas“. Rungtynės buvo atkaklios, įtemptos ir vertos finalo. Rungtynės vyko taškas į tašką ir tik joms baigiantis paaiškėjo, kas tapo finalo nugalėtojais. Šį sezoną pirmosios vietos taurę į viršų kėlė PSC komandos žaidėjai, mat jie 71:68 nugalėjo „Baudėjo“ krepšininkus.
PSC komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Elvinas Gintvainis (19 tšk.), Haroldas Venskus (17), Evaldas Jocys (13) ir Renatas Valaitis (13). „Baudėjo“ gretose daugiausia taškų įmetė Žilvinas Kubilius (18), Eimantas Žilius (15), Valentinas Gadliauskas (12) ir Edvardas Varpiotas (10). Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas PSC komandos krepšininkas Renatas Valaitis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...