Paaiškėjo šachmatų čempionas

IMG_20170423_143548_BURST001_COVERBaigėsi tris mėnesius trukęs Plungės šachmatų čempionatas. Visą turnyrą dėl nugalėtojo titulo kova vyko tarp Algimanto Skieraus, Igno Mačiuičio ir Rugilės Meškėnaitės.

Surinkęs 8,5 taško iš 9-ių galimų, šių metų Plungės šachmatų čempionu tapo Algimantas Skierus. Jis laimėjo aštuonias partijas ir vieną baigė lygiosiomis. Tai labai solidus rezultatas.
Algimantas Skierus yra daugkartinis Plungės šachmatų čempionatų prizininkas. Rajono čempionu jis tapo antrąkart po 15-os metų pertraukos. Tik pustaškiu nuo nugalėtojo atsiliko čempiono titulą gynęs Plungės Senamiesčio mokyklos septintokas Ignas Mačiuitis. Jis iki pat paskutinės partijos neleido atsipalaiduoti Algimantui ir patikėti, jog lengvai pasidabins pirmojo laipsnio apdovanojimais.
 Trečioji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos vienuoliktokei Rugilei Meškėnaitei.
Moterų grupėje nugalėtoja tapo Rita Zykienė. Iš senjorų geriausiai žaidė Nikolajus Rogovojus. Jie atitinkamai užėmė ketvirtąją ir penktąją vietas bendrojoje įskaitoje.
Tarp jaunučių nugalėtoju tapo Edvinas Kurmis, antrąją vietą užėmė Rokas Vaičikauskis, trečiąją – Kęstutis Čivilis. Vaikų grupėje geriausiai sekėsi ir pirmosios vietos apdovanojimais pasidabino Matas Praspaliauskas, antrąją vietą užėmė Ugnius Žalimas, trečiąją – Arnas Vaištaras.