Nuo šiol šauktiniai bus registruojami Plungėje

SNF_6027Praėjusią savaitę Plungėje, pačiame miesto centre, duris atvėrė Lietuvos kariuomenės Klaipėdos regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Plungės poskyris.

Šio poskyrio atidarymo iškilmėse dalyvavo ir simbolinę juostą perkirpo Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas, pulkininkas Arūnas Balčiūnas. Jis pasidžiaugė, jog tame pačiame pastate, Telšių g. 1a, yra įsikūrusi ir savanorių kuopa, tad besidomintieji karo tarnyba čia galės gauti visą reikiamą informaciją.
Į poskyrio atidarymą kartu su patarėju Gintautu Vaitkevičiumi ir Savivaldybės administracijos vyriausiuoju specialistu Vidmantu Mončiu atvykęs rajono meras Audrius Klišonis priminė, kad ginti tėvynę – kiekvieno piliečio pareiga, o dabar šią pareigą atlikti bus paprasčiau, nes šauktiniams ir visiems kitiems, besidomintiems karo tarnyba, nebereikės vykti registruotis į Klaipėdą. Poskyrio patalpas pašventino ir saugoti čia dirbsiančiuosius bei besilankysiančiuosius Dievo prašė Lietuvos kariuomenės ordinariato vyresnysis kapelionas majoras Remigijus Monstvilas.
Plungės poskyris, kuriam vadovauti paskirtas vyresnysis seržantas Marius Pečiulis, bus atsakingas už karo prievolės administravimą ir atranką į profesinę karo tarnybą Plungės ir Skuodo rajonuose bei Rietavo savivaldybėje ir už savanorių priėmimą į Krašto apsaugos savanorių pajėgas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...