Prezidentės medaliai – plateliškei ir lioliškei

Kaip ir kasmet, Motinos dienos proga Prezidentė Dalia Grybauskaitė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais apdovanos daugiavaikes motinas. Iškilmėse Prezidentūroje ketina dalyvauti ir medalius iš Prezidentės rankų atsiimti ir plateliškė Birutė Ona Jonutienė bei lioliškė Aleksandra Žilienė.

84-erių B. O. Jonutienė su vyru Juozu užaugino ir dorai išauklėjo aštuonis vaikus: keturias dukras ir keturis sūnus. Tiesa, tris iš jų sutuoktiniai jau palaidojo. Juozas dirbo kolūkyje traktorininku, o
B. O. Jonutienė, baigusi Klaipėdos medicinos seserų mokyklą, rūpinosi sergančiaisiais: iš pradžių dirbo medicinos sesele Platelių apylinkės ligoninėje, vėliau – Plungės ligoninės vidaus ir infekcinių ligų skyriuose.
Lioliškė A. Žilienė (g. 1940-aisiais) su vyru Kaziu taip pat užaugino aštuonetą: dvi dukras ir šešis sūnus. Be to, moteris daug metų dirbo kolūkyje. Dabar jau amžinąjį atilsį vyras Kazys buvo nagingas kalvis.
Abi moterys, lydimos savo artimųjų, ketina dalyvauti Prezidentūroje vyksiančioje ceremonijoje ir pačios atsiimti joms skirtus valstybinius apdovanojimus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...