Atidarytas bibliotekos vasaros sezonas

21705-8831Praėjęs šeštadienis buvo ypač saulėtas ir šiltas. Tokios dienos ir tikėjosi Plungės viešosios bibliotekos darbuotojai, planuodami kaimynų sueigą. Į bibliotekos kiemelį susirinkę žmonės galėjo pasidžiaugti ne tik pavasarišku oru, bet ir turtinga šventine programa. Įvairiais renginiais bei užsiėmimais atidarytas bibliotekos vasaros sezonas ir paminėta Europos diena.

Susirinkusiuosius į saulės nutviekstą bibliotekos kiemelį pirmiausia pasveikino jos direktorė Violeta Skierienė. Ji linkėjo visiems smagiai ir turiningai praleisti laiką būry kaimynų – netoli bibliotekos esančių įstaigų, organizacijų atstovus bei kitus plungiškius – sukvietusioje sueigoje.
Visuomenei pristatytos bibliotekos kiemelio naujienos: suolelis, ant kurio prisisėsti galės ne tik bibliotekos bičiuliai, bet ir kiti parko lankytojai, du vabaliukams skirti mediniai nameliai ir dubenėlis vandeniui, iš kurio atsigaivinti galės keturkojai draugai.
Plungiškiai turėjo galimybę susipažinti ir su Plungės turizmo informacijos centro siūlomomis edukacinėmis programomis: „Tautinis kostiumas“, „Arbatžolių laukelis“ ir „Ožkos sūrių degustacija“.
Visi sueigos dalyviai buvo kviečiami parašyti laiškus savo kaimynams ir sumesti juos į menininkės Kristinos Norvilaitės dovanotą pašto dėžutę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...