Fontano sezono atidarymas

21705-8816Vėlų penktadienio vakarą Plungės senamiesčio aikštėje neįprasta buvo girdėti vaikų krykštavimus ir triukšmą. Kupini energijos mažieji Plungės gyventojai siautėjo prie fontano, žaisdami gaudynes ar važinėdamiesi dviratukais bei paspirtukais. Tėveliai su fotoaparatais rankose vos spėjo gaudyti savo mažylių įsimintinas akimirkas. Visi čia susirinko vienam tikslui – iškilmingai atidaryti fontano sezoną.

Gera nuotaika dalijosi vaikų pamėgti herojai „Peliukas Mikis“ ir „Minimukas“. Pravėrę „Linksmąjį lagaminą“, jie išjudino visą aikštę dainomis ir žaidimais. Po Plungės rajono mero Audriaus Klišonio sveikinimo, visiems kartu skaičiuojant, pradėjo smagiai trykšti Plungės senamiesčio aikštės fontanas. Atsirado drąsuolių, panorusių pasitaškyti pirmaisiais fontano purslais.
Susirinkusieji su šypsenom veiduose neskubėjo dar skirstytis namo: kas, prisėdęs ant suolelio, grožėjosi fontanu, kas su pažįstamais šnekučiavosi. Tik patys mažiausieji įvykius stebėjo pro vežimėlio kraštą, o kai kurie, šiltai apkamšyti, jau ir snaudė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...