Fontano sezono atidarymas

21705-8816Vėlų penktadienio vakarą Plungės senamiesčio aikštėje neįprasta buvo girdėti vaikų krykštavimus ir triukšmą. Kupini energijos mažieji Plungės gyventojai siautėjo prie fontano, žaisdami gaudynes ar važinėdamiesi dviratukais bei paspirtukais. Tėveliai su fotoaparatais rankose vos spėjo gaudyti savo mažylių įsimintinas akimirkas. Visi čia susirinko vienam tikslui – iškilmingai atidaryti fontano sezoną.

Gera nuotaika dalijosi vaikų pamėgti herojai „Peliukas Mikis“ ir „Minimukas“. Pravėrę „Linksmąjį lagaminą“, jie išjudino visą aikštę dainomis ir žaidimais. Po Plungės rajono mero Audriaus Klišonio sveikinimo, visiems kartu skaičiuojant, pradėjo smagiai trykšti Plungės senamiesčio aikštės fontanas. Atsirado drąsuolių, panorusių pasitaškyti pirmaisiais fontano purslais.
Susirinkusieji su šypsenom veiduose neskubėjo dar skirstytis namo: kas, prisėdęs ant suolelio, grožėjosi fontanu, kas su pažįstamais šnekučiavosi. Tik patys mažiausieji įvykius stebėjo pro vežimėlio kraštą, o kai kurie, šiltai apkamšyti, jau ir snaudė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...