Čempionato nugalėtojai – plungiškiai

Plunges-SRC-cempionaiGegužės 6–7 dienomis Plungėje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos berniukų, gimusių 2005 m., krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ finalinio ketverto varžybos. Dėl stipriausios komandos vardo varžėsi Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC)-„Anra investicija“, Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda „Žemaitija“, Kauno „Aisčiai“ ir Kauno A. Sabonio krepšinio centro pirmoji komanda.

Antrajame pusfinalyje susirungė Plungės SRC-„Anra investicija“, kurią treniruoja Genadijus Glikmanas, ir Kauno KM „Aisčiai“. Po labai atkaklios kovos plungiškiai 76:65 nugalėjo Kauno krepšininkus ir pateko į finalą. Šiose rungtynėse Plungės komandoje nesulaikomas buvo Nojus Radžius, kuris į varžovų krepšį įmetė net 43 taškus.
U12 berniukų krepšinio „Pirmasis iššūkis“ finalą vainikavo rungtynės tarp Plungės SRC-„Anra investicija“ ir Kauno A. Sabonio KC komandų. Abiejų komandų sirgaliai visas rungtynes jautė įtampą, nes komandos kovėsi taškas į tašką. Ir vis dėlto sėkmingas Nojaus Radžio, kuris finale įmetė 38 taškus, žaidimas ir aistringas plungiškių palaikymas padėjo Genadijaus Glikmano treniruojamai komandai išplėšti įspūdingą pergalę – 66:63 – ir iškelti nugalėtojų taurę į viršų.
Už pirmąją vietą Plungės SRC-„Anra investicija“ žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, o nugalėtojų taurę Plungės komandos kapitonui įteikė Moksleivių krepšinio lygos direktorius Martynas Račkauskas. Į simbolinį penketą pateko du Plungės komandos žaidėjai – Nojus Radžius ir Rokas Antanas Čivilis. Antrąją vietą užėmė A. Sabonio KC, trečiąją – Klaipėdos KM „Žemaitija“, o ketvirtąją – Kauno KM „Aisčiai“.
Plungės SRC-„Anra investicija“ komandoje žaidė Pijus Dobilas, Dominykas Gotautas, Matas Lubys, Jokūbas Maciulevičius, Lukas Mikalauskas, Matas Mikalauskas, Vincas Pakalniškis, Edvinas Puidokas, Nojus Radžius, Aušrys Razmus, Justas Stonkus ir Rokas Antanas Čivilis. Juos treniruoja Genadijus Glikmanas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...