Motociklininkų pergalės

Neseniai vyko pirmasis Lietuvos motokroso taurės čempionato etapas, kuris buvo itin sėkmingas plungiškių komandai. Plungės motoklubas „Žemaitija“ komandų įskaitoje iškovojo pirmąją vietą.

Veteranų „50+“ klasėje plungiškis Saulius Stankus laimėjo antrąją vietą. Stipriausioje MX1 klasėje nenugalimas buvo Domantas Jazdauskas. Pirmasis buvo ir mažasis klubo narys Matas Skodžius, važiuojantis 50CC klasėje. Puikiai „MX2m“ klasėje pasirodė ir Jokūbas Januškevičius.
Pirmąją vietą QUAD100 klasėje iškovojo ir Jokubas Pundžius. Toje pačioje klasėje kovojęs komandos draugas Tadas Makauskas buvo antrasis. MX2 klasėje Osvaldas Zelepūgas liko ketvirtasis, o Vytenis Budreckis – penktasis. Gerai lenktyniavo ir kiti motociklininkai.
Šiuo metu komanda ruošiasi antrajam Lietuvos motokroso čempionato etapui, kuris vyks Šiauliuose gegužės 13–14 dienomis.