Surengė ekskursiją po Plungės kraštą… gidams

21705-8768Plungės turizmo informacijos centras (PTIC), bendradarbiaudamas su Turizmo rinkodaros asociacija, būrį gidų ir kelionių agentūrų atsotvų pakvietė į pažintinį turą po Plungės kraštą.

Kaip sakė PTIC direktorė Sandra Kasmauskienė, šio turo tikslas buvo parodyti turizmo srityje dirbantiems specialistams, kuo įdomus ir patrauklus Plungės kraštas gali būti turistams. Kad galėtų skleisti šią žinią kitiems, Turizmo rinkodaros asociacijos pirmininkės Danutės Mažeikaitės žodžiais, gidai pirma patys turi pamatyti ir pajausti šio krašto spalvas, kvapus ir skonius.
O į ką pažiūrėti, ką paliesti ir ko paragauti tą dieną šiame ture dalyvavusiems gidams netrūko.  PTIC svečiams surengė turiningą kelionę, kuri prasidėjo pažintimi su Užgavėnių kakių muziejaus ekspozicija Plateliuose. Vėliau visi turėjo galimybę pasivaikščioti po Energetinių labirintų parką, dalyvauti Vaivos Jundulaitės-Kosienės tautinio kostiumo ir ūkininko Pauliaus Klapatausko sūrių  edukacinėse programose. Vėliau laukė ekskursija į Šaltojo karo muziejų ir žemtaitiškų valgių degustacija „Iešnalės“ kaimo turizmo sodyboje.
Turo dalyviai buvo pakviesti ir į Žemaičių dailės muziejų, kur susitiko su Plungės rajono meru Audriumi Klišoniu bei muziejaus direktoriumi Alvidu Bakanausku. Pastarasis papasakojo, kuo turistus gali sudominti muziejus. Kaip vieną iš įsimintinesnių muziejaus suteiktų paslaugų, A. Bakanauskas įvardino pernai Oginskių rūmuose surengtus dvariškus pietus skambant Klaipėdos kamerinio orkestro muzikai vienos Vilniaus įmonės kolektyvui, į Plungę atvykusiam specialiai užsakytu keleiviniu vagonu. Po šių pietų kompanija išvažiavo į Bukantėje jiems surengtą vakaronę, o po to traukiniu vėl išbildėjo į sostinę.
Kad kelionė traukiniu į Plungę gali būti ne tik patogi, bet ir smagi, patvirtino ir šio turo dalyviai, mat visi taip pat atvyko traukiniu. Meras papasakojo, jog ateity planuojama dviračių takais sujungti Žemaičių dailės muziejų,  traukinių ir autobusų stotis bei Platelių ežerą, tad Plungė taps dar patrauklesnė aktyvaus poilsio mėgėjams. Turo dalyviai turėjo pastabų merui dėl prasto žvyrkelio, vedančio į gausiai lankomą Šaltojo karo muziejų, bet A. Klišonis patikino, kad Automobilių kelių direkcija šį kelią jau ruošiasi asfaltuoti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...