Vieni prašė pinigų, kiti – garantijų

21704-8492Neseniai posėdžiavusi Plungės rajono savivaldybės sporto taryba aptarė kelis rajono sporto klubų ir komandų paramos prašymus, be to, patvirtintas komandų ir klubų, kurie gali nemokamai naudotis miesto sporto bazėmis, sąrašas.

Paskutinį kartą toks sąrašas buvo sudarytas prieš porą metų. Per tą laiką rajono sporto bendruomenėje įvyko pokyčių, tad senąjį sąrašą nutarta pakoreguoti. Sporto tarybos nariai sutarė leisti nemokamai sporto bazėmis naudotis šiems klubams: šachmatų „Bokštui“, dziudo, stalo teniso „Žemaitē“, motokroso „Žemaitijai“, Plungės ledo ritulio, baidarių ir kanojų orientavimosi sporto ir turizmo „Versmei“, jėgos sporto „Meškai“, taip pat VšĮ „Plungės futbolas“ ir „Plungės olimpiečiai“ bei ritinio komandai „Plateliai“. Nemokamai sporto sale galės naudotis ir senjorų krepšinio komanda „Olimpas“, bet tik Lietuvos čempionato varžyboms.
Buvo aptarti ir keli sporto klubų bei komandų prašymai. Sporto klubas „Žingsnis“, žirgyno sporto salėje įrengęs sportinių šokių varžybas, prašė Savivaldybės prisidėti 1500-ais eurų. Prisiminę, kad kitiems panašaus pobūdžio renginiams būdavo skiriama vos po kelis šimtus eurų, Sporto tarybos nariai nutarė, jog Savivaldybė galėtų padengti salės nuomos išlaidas (300 eurų).
500 eurų skirta Plungės sporto ir rekreacijos centrui, rengsiančiam Lietuvos triatlono taurės Plungės etapo varžybas, 200 eurų – klubui „Plungės olimpiečiai“ padengti skolas. Sporto klubas „Makabi“ prašė suteikti garantiją, jog ir ateinantiems dvejiems metams, kaip ir šiemet, Savivaldybė skirtų po1100 eurų, kad jis galėtų dalyvauti Europos jaunimo krepšinio lygoje. „Savivaldybė tokių garantijų neduoda. Galime tik kiekvienas asmeniškai pažadėti, jog balsuosime, kad tos lėšos būtų skirtos“, – sakė Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...