Daugiavaikės mamos niekada nenuleidžia rankų

DSCF4506Šviesaus atminimo Rietavo savivaldybės daugiavaikių motinų draugijos „Motulės delnuos“ įkūrėjos Veronikos Vasiliauskienės darbai tęsiami toliau. Jau trečius metus šiai draugijai vadovauja Gražina Jonušienė, kuri negaili jėgų, kad daugiavaikės mamos būtų matomos, veiklios ir sugebančios pakovoti už save.

Gegužės ketvirtąją daugiavaikės mamos rinkosi į ataskaitinį susirinkimą. Metinę ataskaitą perskaitė draugijos pirmininkė Gražina Jonušienė. Savo pranešime ji dėkojo visiems, kurie draugijai pervedė du procentus pajamų mokesčio. Dėkojo ir Rietavo savivaldybės administracijai, skyrusiai 300 eurų.
Mamos nesėdi sudėjusios rankų. Jos dažnai rengia įvairias išvykas. Neseniai pabuvota Nidoje, pasimelsta Šilinės atlaiduose. Nepamirštamos ir tos mamos, kurios yra palaužtos ligos – jos aplankomos namuose. Buvo aplankyta ir draugijos narė Adelė Montrimienė, kuri dabar gyvena Plungės senelių globos namuose. Sveikinamos tos daugiavaikės mamos, kurios švenčia jubiliejus, o per Vėlines uždegamos žvakelės ant buvusių draugijos narių kapų.
Daugiavaikių motinų draugija bendradarbiauja su Seimo nariu Remigijumi Žemaitaičiu. Jo dėka mamos pabuvojo Seime, susitiko su Seimo nare Rima Baškiene. Bendrijos narės rašo įvairius projektus, nori išmokti dirbti kompiuteriu.
Susirinkusiąsias pasveikino meras Antanas Černeckis bei Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas. Buvo išrinkta nauja draugijos valdybos pirmininkė Danutė Tumienė.
Garbės narėmis tapo mamos, kurios dėl ligos nebegali atvykti į renginius. Tai – Ona Montrimienė ir Zofija Kristutienė. Pagerbtos ir tos, kurios aktyviai prisideda prie draugijos veiklos. Tai – Antanina Lukošienė, Elena Norkienė, Eugenija Daunienė, Danutė Tumienė, Zita Stonkienė, Irena Lutinskienė ir Bronė Antužienė. Į draugiją buvo priimtos Irena Rėkašienė iš Medingėnų seniūnijos, Liuda Budrienė ir Liucija Židickienė iš Giliogirio kaimo.
Mamoms koncertavo Rietavo neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Vilties balsai“ (vadovas Vincas Varpiotas).

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...