Tęsiamos šokių tradicijos

DSC04309_2Rietavo kultūros centre vyksta įvairių kultūrinių renginių. Visi jie būna prasmingi ir įdomūs. Jau antrus metus iš eilės Rietavo kultūros centras rietaviškius pakviečia į jau tradicija tapusią šokių šventę „Šokių sūkury“, kuri vyksta paskutinę balandžio dieną.

 Kasmet rengiamoje šokių šventėje šoko Rietavo kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas (vadovė A. Mickuvienė), šokio raštus pynė ir Kultūros centro senbuvis – vyresnių žmonių šokių kolektyvas „Trepsis“ (vadovė R. Pleškienė). Žiūrovai negailėjo plojimų ir svečiams – Vėžaičių kultūros centro šokių kolektyvui „Karuselė“ (vadovė l. Sutkienė), Plungės ir Rietavo aerobikos šokių grupei „Riva“ (vadovės G. Žlibinienė ir V. Ruškytė) bei Žemaičių Kalvarijos kultūros centro šokių studijos „Šokių vizija“ šokėjams (vadovė S. Jazdauskienė).
Šventę vedė Vaida Katauskienė. Rietavo kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė dėkojo šokių kolektyvų vadovams ir šokėjams bei apdovanojo juos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...