Padengs skolas

Plungės rajono savivaldybės taryba be didelių diskusijų pritarė, kad rajono biudžetą papildytų 1,3 mln. eurų, kuriuos Lietuvos automobilių kelių direkcija skyrė Kelių priežiūros ir plėtros programai (KPP) įgyvendinti. Kaip paaiškėjo, didelė dalis šių lėšų bus skirta ne naujiems darbams, bet skoloms už atliktus darbus atiduoti.

Pasak Vietos ūkio ir turto skyriaus vedėjos Živilės Bieliauskienės, bus grąžintos skolos už Miškų ir Klevų gatvių Plungėje bei tilto per Babrungo upę Prūsalių kaime atnaujinimą. Būtina pabaigti ir Makščių gatvės Alsėdžiuose remontą.
Šiemet bus pradėta remontuoti Ryto gatvė Plungėje. Jau paskelbtas darbų pirkimo viešasis konkursas. Darbus planuojama atlikti per dvejus metus, šiemet jiems iš KPP programos numatyta skirti 77,85 tūkst. eurų. Dar 80 tūkst. eurų bus skirta  Babrungo gatvei Noriškių kaime rekonstruoti. Jau įrengtas įvažiuojamasis keliukas iš Plungės ligoninės kiemo į Mendeno gatvę.
Planuojama išasfaltuoti ir Akacijų gatvę, esančią Kaušėnų kaime. Ji tarp prioritetinių atsirado dėl to, kad šios gatvės gyventojai įsipareigojo dalį darbų padengti savo lėšomis. Planuojamas ir kelio Aleksandravas–Pakutuvėnai remontas, bet jis būtų tik tada, jei Pakutuvėnų bažnyčios dvasininkams pavyktų rasti rėmėjų, kurie sutiktų apmokėti dalį kelio remonto darbų.
Likusios KPP programos lėšos, kaip ir kasmet, padalintos pusiau ir paskirstytos po lygiai miesto bei kaimiškųjų seniūnijų gatvėms ir keliams prižiūrėti.

 

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...