Apie bobėjimą

BunkaLabai tikiuosi, kad esu neteisus, kad man tik atrodo, jog prie visuotino atšilimo, isteriško karo kurstymo, mažų atlyginimų ir didelių kainų, alkoholio vartojimo mažinimo, skurstančiųjų gausinimo ir turtingųjų veisimo bei kitų nūdienos problemų turime dar vieną, bene svarbiausią, kuri gerokai prisideda gimdyti visas kitas.
Netikiu, kad garsus rusų satyrikas Michailas Zadornovas sakė tiesą apie tai, jog Latvijos politikai ir valdininkai Briuselyje apsimeta gėjais, nes tokiems plačiau atveriami finansinės ir moralinės paramos vartai.
Tačiau kur bepažvelgsi, vaidenasi visuomenės bobėjimas pačia prasčiausia to žodžio reikšme.
Tokia mintimi neturiu tikslo įžeisti moteris. Greičiau – atvirkščiai: ji skirta vyrams.
Mokslininkai sako, kad po dvidešimt penkerių tūkstančių metų jų visai neliks, nes silpnėja Y chromosoma, lemianti vyriškos lyties vaisių.
Gal mokslininkai kažką ne taip suskaičiavo ir procesas jau dabar įgauna pagreitį?
Pasiklausai radijo, o iš jo moteriškas balsas su vyriška pavarde sklinda. Kaip užkratas vyriškumui naikinti. Tikrai nieko neturiu prieš balso savininką. Jam yra daug būdų pasireikšti, bet radijas iki šiol turėjo tradiciją byloti švelniai moteriškai ir sodriai vyriškai.
Gamtoje daugiausia moteriški padarai prieš patinus dabinasi ryškiomis spalvomis. Taip skatinamas apvaisinimas, genties, šeimos išlikimas.
Atrodo, jog gatvėse, scenose vyrauja X chromosomos vaisiai. Vyrukai avi ryškiaspalvius batus, blizgučiais apibarstytus rūbelius, giriasi po šimtą eurų per mėnesį išleidžiantys tik barzdai prižiūrėti, visomis vaivorykštės spalvomis dažosi plaukus.
Ne, brolyčiai, tai ne tik mada. Tai – poreikis atkreipti į save dėmesį. Kuo toliau, tuo didesnis.
Viskas būtų pusė bėdos, jeigu tas užkratas nesimestų politikon.
Vis mažiau ir mažiau tvirto žodžio ir rezultato, vis daugiau bobiško riejimosi ir miglotos ateities.
Vis daugiau paskalų ne dėl to, ką pasakė, o dėl to, kas pasakė.
Vis daugiau pagrūmojimų kaltinamiesiems vagystėmis, korupcija, vis mažiau už čiuprynos velkamų teisiamųjų suolan.
Jeigu teisios „Dviračio žinios“, vis daugiau landsbergienių, kelią valdyti šalį rodančių landsbergiams.
Kur einam, bobos? Į nežinią su vyrais, ar į šviesų rytojų be jų?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...