Estijoje mūsiškiai iškovojo aukso ir sidabro medalius

2005-m-gim-mergaites-Salva-Basket-cupGegužės 19–21 dienomis dvi Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) krepšinio komandos dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre, kuris vyko Estijos mieste Tartu.

Puikiai turnyre pasirodė Editos Lapienės treniruojama 2005 m. gimusių mergaičių krepšinio komanda. Plungiškės tarp šešių komandų buvo stipriausios. Iš penkerių žaistų rungtynių laimėjo visas penkias pergales ir užėmė pirmąją vietą.
Naudingiausios turnyro žaidėjos prizas atiteko Plungės SRC žaidėjai Vytautei Pronskutei.
Turnyre sėkmingai žaidė ir Virgilijaus Lapio treniruojama 2007 m. gimusių berniukų krepšinio komanda. Šioje amžiaus grupėje rungtyniavo aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Plungiškiai rungtyniavo B grupėje ir, įveikę visus varžovus, grupėje iškovojo pirmąją vietą. Finale plungiškiai susikovė su bendraamžiais iš sostinės krepšinio mokyklos. Plungiškiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą, ir turnyre užėmė antrąją vietą.
Naudingiausio turnyro žaidėjo prizas įteiktas Plungės SRC komandos krepšininkui Mindaugui Bondauskiui.