Policijos pareigūnai atskleidė Plungėje įvykdytą plėšimą

20170525nntv1Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl šiais metais Plungėje įvykdyto plėšimo, panaudojant žmogui sužaloti pritaikytą daiktą. Nustatyta, kad plėšimą įvykdė nukentėjusiajam pažįstamas asmuo.

Plungėje, prie vieno iš J. Tumo-Vaižganto gatvės daugiabučių plėšimas buvo įvykdytas šiemet, vasario mėnesį, kada, sėdėdamas nukentėjusiojo automobilyje, 1999 m. gimęs įtariamasis išsitraukė peilį ir juo grasindamas pareikalavo atiduoti du bendros 35-ių eurų vertės mobiliojo ryšio telefonus. Praeityje nusikaltimą įvykdęs jaunas plungiškis jau buvo teistas du kartus už vagystes, niekur nedirba. Policijos pareigūnai surado telefonus ir grąžino juos savininkui.
Nukentėjusiajam padaryta žala – nedidelė, tačiau įvykdytas nusikaltimas priskiriamas sunkių nusikaltimų kategorijai, o vadovaujantis Baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. skirtina bausmė – laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...