Lietuvos jaunimo olimpinės rinktinės vėliavą neš plungiškis

VEE_0897Liepos 18-ąją Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOR) vyko Lietuvos delegacijos, vyksiančios į XIV Europos jaunimo vasaros olimpinį festivalį Dėre (Vengrija) palydos. Šeštadienio rytą iš Kauno oro uosto į Vieną išskris jaunieji lengvaatlečiai, krepšininkai, gimnastai, tenisininkai, dziudo imtynininkai, baidarių ir kanojų irkluotojai.

Išlydėdami jaunuosius sportininkus, jiems sėkmingų startų linkėjo Prezidentas Valdas Adamkus, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, vidaus reikalų viceministras Darius Urbonas, Vengrijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Zoltanas Jancsi, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir kiti.
„Nepamirškite – jūs atstovaujate Lietuvai, jūs atstovaujate patiems sau, taip pat ir visiems mums, jau baigusiesiems savo sportinį kelią“, – kalbėjo Prezidentas Valdas Adamkus.
Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė įteikė Lietuvos trispalvę rinktinės vėliavnešiui plungiškiui krepšininkui Laurynui Vaištarui.
„Man didelė garbė ir atsakomybė nešti Lietuvos vėliavą. Dalyvavimas olimpinėse žaidynėse yra kiekvieno sportininko svajonė. Tačiau dabar esame labai laimingi, gavę galimybę dalyvauti savo amžiaus grupės olimpiniame festivalyje ir atstovauti Lietuvai. Mums vien dalyvauti negana – stengsimės ir kovosime dėl aukščiausių vietų“, – žadėjo L. Vaištaras.
Lietuvai festivalyje atstovaus 70 sportininkų, kuriems talkins 20 trenerių ir 8 medikai. Kartu su delegacija į Dėrą teisėjauti išvyksta ir du gimnastikos bei du krepšinio teisėjai. Kas antrus metus rengiamame Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje šiemet dalyvaus apie 2500 13–18 metų jaunųjų atletų iš visų 50-ies Europos šalių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...