Plungiškis iškovojo bronzą

Mantas-Gadeikis-pirmas-iš-dešinėsDaugiau kaip 200 jaunųjų Lietuvos sportininkų, atstovaujančių 12-ai skirtingų sporto šakų, buvo išvykę į Brestą (Baltarusija) dalyvauti Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse, kurios vyko liepos 7–9 dienomis. Tai buvo jubiliejinės, dešimtosios, žaidynės, kurios vyksta kas dvejus metus įvairiose Baltijos jūros regiono šalyse bei pirmą kartą – Baltarusijoje.

Šiose žaidynėse dalyvavo apie 1500 dalyvių iš aštuonių Baltijos jūros regiono šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos ir Baltarusijos). 13–17 metų jaunieji sportininkai varžėsi 15-os sporto šakų rungtyse: baidarių ir kanojų irklavimo, bokso, dziudo, fechtavimosi, futbolo, imtynių, irklavimo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo, rankinio, stalo teniso, sunkiosios atletikos, šaudymo iš lanko, tinklinio.
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojas Mantas Gadeikis, kurį treniruoja Edmundas Gelčinskas. Plungiškis su porininku iš Šiaulių 1000 m distancijoje užėmė trečiąją vietą. Lietuvos irkluotojai šiose žaidynėse iškovojo aštuonis medalius: vieną aukso, tris sidabro ir keturis bronzos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...