Nušurmuliavo Babrungo seniūnijos kraštiečių šventė

21708-11006Vasara – įvairių švenčių metas. Pasidžiaugti nuveiktais darbais, meno kolektyvų veikla bei pabūti artimųjų, bičiulių ir kaimynų draugijoje norisi ne tik miestų, bet ir kaimų gyventojams. Praėjusį šeštadienį ir Babrungo seniūnijos gyventojai rinkosi į surengtą šventę smagiai praleisti laiką.

Ankstyviausi tą dieną buvo žvejai. Čiupę į rankas meškeres bei masalą žuvims, jie dar prieš pietus išskubėjo prie Glaudžių tvenkinio, kur buvo surengtos žvejų varžybos.
Babrungo seniūnijos kraštiečių šventę papuošė ir seniūnijos skvere naujai įrengtos krepšinio aikštelės atidarymo ceremonija. Sutvarkyta nauja erdve, skirta krepšinio mėgėjams, pasidžiaugė ir atidarymo šventėje dalyvavęs Seimo narys Jonas Varkalys, ir seniūnijos šeimininkė Rūta Jonušienė.
Naują aikštelės dangą netruko išbandyti ir krepšinio entuziastai, mat iškart po atidarymo laukė varžybos, kuriose dalyvavo Babrungo seniūnijos seniūnaitijų komandos.
Sportinės veiklos netrūko ir „Tėviškės“ bendruomenės namų, esančių Glaudžiuose, kieme. Norintieji galėjo save išbandyti įvairiose sporto rungtyse. Įspūdingiausiai atrodė automobilius tempę vyrai. „Kiek reikia jėgos, kad patemptum tiek daug sveriantį visureigį“, – svarstė ne vienas varžybas stebėjęs glaudiškis.
Visi varžybų laimėtojai buvo pagerbti vakare vykusios šventės metu. Po sportininkų apdovanojimų ir saviveiklininkų programos vyko naujai išrinktų vietos seniūnaičių inauguracija. Genė Ročienė išrinkta Glaudžių seniūnaite, Modestas Grumblys – Didvyčių, Rimantas Petkus – Babrungo, Edvardas Tarvydas – Babrungėnų, o Virginijus Brezgys – Truikių. Be seniūnaičio kol kas liko tik Jovaišiškė.
Gražiu šventės Glaudžiuose akcentu tapo ir šventinio laužo uždegimas. Susispietę aplink jį, susirinkusieji ilgai vakarojo: klausėsi muzikos, šoko, bendravo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...