003-lpKetvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du Rietavo savivaldybės gyventojus, kurie įtariami pagrobę vyriškį. Grobikai prieš jį naudojo ir fizinį, ir psichologinį smurtą. Netrukus abu įtariamieji buvo sulaikyti, kratos metu jų namuose rasta ginklų ir šovinių. Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo ir savavaldžiavimo. Jiems gresia  laisvės atėmimas iki 5-erių metų.

Ketvirtadienį į bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs Rietavo savivaldybės gyventojas sakė, kad naktį pas jį atvažiavo vietos ūkininkas su pagalbininku. Vyrai jį prievarta įgrūdo į automobilio bagažinę, nuvežė į netoliese esantį malūną, pakabino ant sijos ir pradėjo kankinti, reikalaudami, jog šis prisipažintų pavogęs piniginę. Kai šis neprisipažino, kankino elektra. Vėliau nukentėjusiajam pavyko ištrūkti ir jis kreipėsi į policiją. Pirmieji į įvykio vietą atvyko Rietavo policijos komisariato pareigūnai, vėliau iš jų bylą perėmė kolegos iš Klaipėdos.
Netrukus Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 38-erių vietos ūkininką ir jo 26-erių bendrininką, kuris už vagystes ir nesunkų sveikatos sutrikdymą jau teistas net aštuonis kartus. Rasta ir kankinimo įrankių, kurių dalį bendrininkai spėjo sunaikinti. Policija neskelbia nei nukentėjusiojo, nei jį kankinusių vyrų pavardžių, nemini ir įvykio vietos.
Penktadienį susitikę Rietavo savivaldybės gyventojai pirmiausia dalinosi naujiena: „Ar matei vakar žinias? Rodė, kad kažkas mūsų savivaldybėje kankino žmogų – ant sijos pakabino ir elektra degino. Už ką? Už vagystę. Kiek tų pinigų turėjo pavogti, kad taip baisiai kankino? Kas žino, kokiame čia kaime tie baisūs dalykai dėjosi?“
Tverų seniūnijos Žeberių, Skaborų gyventojai, televizorių ekranuose išvydę malūną, kuriame buvo kankinamas žmogus, iškart pažino Žeberiuose esantį sandėlį. Pažino jie ir rodomą ūkininką, nors jo veidas ir buvo uždengtas. Vietos gyventojus ši žinia pribloškė – jiems sunku patikėti, jog taip žiauriai galėjo elgtis jų kaimynas. „Jis – stambus ūkininkas, valdo daug žemės, tai gal toje piniginėje buvo labai svarbūs dokumentai“, – svarstė vieni. „O gal piniginę pavogė tas, kuris vėliau padėjo kankinti, – juk tiek kartų už vagystes teistas“, – spėliojo kiti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...