Budrikiškis įtariamas brakonieriavimu

Ketvirtadienio vakarą, apie 22 val., Rietavo savivaldybėje sulaikytas brakonieriavimu įtartas penkiasdešimtmetis vyras. Medžioklės bokštelyje aplinką stebėjęs medžiotojas pamatė einantį galimai ginkluotą vyrą, kurį pasirodęs išbaidė, bet nedelsdamas pranešė apie jį policijos ir aplinkos apsaugos pareigūnams.Sulaikytas 1967 m. gimęs Budrikių kaimo gyventojas aiškino pastebėjęs pievoje vaikštinėjusį stirniną ir ketinęs jį nufotografuoti. Paklaustas apie ginklą, vyras teigė jo neturėjęs, o nešęsis tik lazdą.
Patikrinus vietovę, kanalo šlaite vis dėlto rasta ne lazda, o pneumatinis šaunamasis ginklas be numerio ir pavadinimo, be šovinių. Tuomet vyriškis prisipažino, kad šautuvas jo, esą pirkęs Rietavo turguje.
Policijos pareigūnai apsilankė ir įtariamojo namuose. Ten rastas legaliai, tik ne seife laikytas dujinis 9-ių mm kalibro revolveris su keturiais šoviniais, aprūdijęs savos gamybos ginklas, panašus į revolverį, o lauko virtuvėje – tinklas, galimai irgi skirtas brakonieriavimui. Tinklas konfiskuotas, aplinkosaugininkai jau nubaudė vyrą už jo turėjimą.
Penkiasdešimtmetis vyriškis kaltę dėl brakonieriavimo ir nelegalių ginklų laikymo pripažino. Ginklai paimti, jiems bus skirta ekspertizė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...