Vėl nudžiugino rietaviškius

DSC_27Jau ne pirmą kartą Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus aplanko Maltos ordino atstovai. Šįkart pagalbos tarnybos Rietavo skyriaus vadovas Viktoras Adomaitis su kolegėmis Aldona Arlauskiene, Vlada Bieliauskiene ir Zita Batavičiene vėl atvežė nemažai dovanų.

Moterys skyriaus „namiškiams“ jau seniai tapo savos, tad pirmiausia pasikalbėjo su jais apie sveikatą, aptarė kasdienius rūpesčius.
V. Adomaitis papasakojo, kad Maltos ordino atstovai padeda ir kitiems vienišiems, ligotiems Rietavo savivaldybės gyventojams, kuriems pagalba tikrai reikalinga. Šįkart dvi dešimtys ligoninės skyriaus pacientų gavo ne tik asmeninių higienos priemonių, bet ir grožinės literatūros, daugkartinių plastikinių indų, buvo pavaišinti ūkininkės J. Gudauskienės sūriais, gavo paskanauti ir saldainių.
Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Aužbikavičius Maltos ordino atstovams visų šios ligoninės pacientų vardu padėkojo už gerumą ir rūpestį, širdies šilumą, kurios vienišiems žmonėms niekad nebus per daug. Už pagalbą ačiū tarė ir slaugos administratorė Birutė Jankauskienė. Vaišių ir sveikatos palinkėjimų užteko ir tiems, kurie ne tik naktis, bet ir dienas leidžia palatose.
V. Adomaitis, paklaustas, kuo žada skyriaus ligonius nudžiuginti kitąkart, sakė bandysiantis gauti specialiųjų drėgmės nepraleidžiančių paklodžių ir bent du ar tris neįgaliesiems skirtus vežimėlius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...