Pasikeitė didžiausias bendrovės akcininkas

21707-10711Jau senokai po rajoną sklandė gandas, kad UAB „Plungės Jonis“ pasikeitė pagrindinis akcininkas – pagrindinį akcijų paketą nusipirko ūkininkas ir verslininkas Vidmantas Jonika. Pasirodo, tai joks gandas. Ką tik atsistatydino ir UAB „Plungės Jonis“ valdyba, tad netrukus bus renkama nauja. Realiausia, jog valdybos pirmininku ir bus išrinktas V. Jonika.

„Žemaitis“ verslininko pasiteiravo, ar, pasikeitus pagrindiniam savininkui, keisis ir bendrovės pavadinimas? Jis atsakė, kad pavadinimas tikrai nesikeis, nesikeis nei veiklos kryptis, nei strategija, tačiau V. Jonika  neslėpė, jog didesnių ar mažesnių pakeitimų išvengti nepavyks.
„Situacija bendrovėje įtempta. Ją stebiu ir analizuoju. Pirmasis darbas – ją stabilizuoti, – kalbėjo verslininkas. – Kalbant apie žmones, galiu pasakyti tik tiek, kad darbo vietų nemažės. Tie, kurie nori dirbti ir dirba, liks, tie, kurie ateina tik dėl to, jog gautų atlyginimą, turės trauktis. Šį principą taikysime ir vadovaujančiam personalui, ir darbininkams. Kas bus direktorius? Jis nesikeis – yra ir liks Žydrūnas Gelumbickas.“
Bendrovė daugiausia tvarko kelius ir gatves. Plungėje ji šiuo metu tvarko J. Tumo-Vaižganto ir Žaltakalnio gatves. V. Jonika sakė, kad darbai vyksta pagal planą. Tiesa, jų pradžia vėlavo, bet tai – ne dėl bendrovės, o dėl projektuotojų, kitų dokumentų tvarkytojų kaltės. Kaip pažymėjo naujasis akcininkas, viską atlikti laiku sutrukdyti galėtų nebent gamta, jeigu užpultų liūtys ar kitos gamtos stichijos.
V. Jonika paminėjo, jog šiemet bendrovės programoje – darbų daugiau kaip už aštuonis milijonus eurų. Kitiems metams tikimasi ir dar daugiau, nes UAB „Plungės Jonis“ yra laimėjęs nemažai konkursų.
„Netrukus pradėsime darbus prie buvusių Plungės kareivinių, kur reikia įrengti žiedinę sankryžą. Tą padaryti privalome per labai trumpą laiką – per du mėnesius. Tačiau bendrovė dirba ne vien Plungės rajone. Kaip minėjau, pirmasis mano uždavinys – stabilizuoti padėtį. Tą darysiu tol, kol viskas susitvarkys. Teiraujatės ar dalyvausiu gamyboje? Galiu atsakyti aiškiai – etato bendrovėje tikrai neužimsiu“, – baigė pokalbį V. Jonika

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...