Dešimt rietaviškių vaikų pirmą kartą pamatė jūrą

IMG_20170730_132131Daugiau kaip pusė tūkstančio vaikų iš įvairių Lietuvos miestų Palangoje pirmą kartą pamatė jūrą – kurorto savivaldybės iniciatyva jau antrus metus rengiama socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“. Palangiškiai pakvietė visas šalies savivaldybes į Palangą atvežti po dešimt vaikų, nė karto nemačiusių jūros.

Šeštadienio rytą ir Rietavo savivaldybės mokyklinis autobusas su dešimčia vaikų pajudėjo į Palangą.
Beje, vaikai kelionei ruošėsi: kūrė piešinius, kurie įsiliejo į piešinių „Mano jūra“ parodą. Palangoje susitiko apie 750 vaikų iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Jie linksma eisena pajudėjo jūros link. Pirmosios pažinties su jūra atvykusių mažųjų kurorto svečių laukė ypatingos pramogos: vaikai pirmą kartą pamatė jūrą, paplūdimyje statė svajonių miestą, dalyvavo specialiai jiems Birutės parke surengtame piknike, aplankė įspūdingų amerikietiškų automobilių ir motociklų paradą, dalyvavo kituose renginiuose.
Sekmadienis išaušo taip pat kupinas staigmenų. Rytą elektromobiliu rietaviškiai vyko į Palangos pramogų kompleksą. Pasistiprinę pasieniečių koše, vaikai stebėjo kinologų parodomąją programą, aplankė Gintaro muziejų, Pasakų parką, gėrėjosi muzikinio fontano programa. O pavakary pavargę, bet laimingi grįžo į Rietavą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...