Nuskendo ir automobilis, ir vairuotojas

DSC05741Ketvirtadienio rytą, 10 valandą, Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Nausodžio seniūnijos Kaušėnų kaime automobilis „Subaru Legacy“, aplenkęs ta pačia kryptimi važiavusį „Renault Laguna“, trenkėsi į betoninius stulpelius, nuo smūgio apsivertė ir, įkritęs į tvenkinį, nuskendo. Avarijos metu žuvo birželio 13-ąją savo aštuonioliktojo gimtadienio sulaukęs plungiškis.

Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, prie užtvankos atvykę plungiškiai gelbėtojai tuoj pat ištraukė automobilį, kuriame ir rado vairuotoją. Jaunuolis nebuvo prisisegęs saugos diržų. Gelbėtojai jį perdavė čia jau laukusiems medikams. Deja, vaikino išgelbėti nepavyko.
Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi 36-erių „Renault Laguna“ vairuotoja laukė atvykstančių gelbėtojų. Tikriausiai ji ugniagesiams ir pasakė, jog į vandenį įkritusioje mašinoje galėjo būti ir daugiau žmonių, tad iš Telšių buvo iškviesti narai. Tačiau jie daugiau kūnų nerado.
Į daugelį klausimų turės atsakyti teismo ekspertai. Tik po ekspertizės paaiškės, ar vairuotojas nebuvo išgėręs, ar jis užsimušė dar prieš įkrisdamas į tvenkinį, ar nuskendo. Spėjama, jog nuo smūgio jam galėjo lūžti stuburas. Atsakymai bus rasti, tačiau jauno žmogaus netekusius artimuosius tai kažin ar paguos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...