„Plungės viltis“ paminėjo savo 25-ąjį jubiliejų

21709-11688Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Plungės viltis“ – jau 25-eri. Ji, kaip pastebėjo šventės dalyviai, tik dvejais metais jaunesnė už nepriklausomybę atgavusią Lietuvą. O „Plungės vilties“ pirmininkė Romualda Šimkuvienė bendrijai, kuri vienija 42 šeimas, vadovauja net 20 metų. Per tuos metus užaugo jos vaikai. Trys dukros – Vida, Lina ir Ema (ši savanore patvirtinta šventės metu) – ne vienerius metus savanoriavo.

Jubiliejinis renginys Plungės bibliotekoje prasidėjo bendrijos narių vaidinimu „Baba ir bočius“. Vieni vaidino, kiti, sėdintieji salėje, buvo patys nuoširdžiausi žiūrovai: ir juokėsi, ir plojo, ir aptarinėjo draugų artistinius sugebėjimus. Kadangi visas spektaklio siužetas sukosi apie kompiuterį, tai jaunesnieji dalyviai ypač azartiškai reagavo.
Po spektaklio Plungės sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos ansamblis „Atžala“ padainavo dvi dainas ir taip pasveikino savo draugus, su kuriais ne vienerius metus bendrauja. O šios draugijos vadovė jubiliatams linkėjo sveikatos, kūrybos ir laimės.
Susirinkusiuosius pasveikino Seimo narys Jurgis Razma, buvo perduoti ir Seimo nario Jono Varkalio linkėjimai. Rajono meras Audrius Klišonis pastebėjo, kad pats bendrijos pavadinimas pasako, ko labiausiai reikia jos žmonėms. Tarybos narė Asta Beierle-Eigirdienė pažymėjo, jog „Plungės vilties“ nariams itin svarbūs trys dalykai: socialinis bendravimas, tinkamas finansavimas ir patogios patalpos. Tuomet Gordijaus mazgas pats atsirištų. Jos kolega Raimondas Doviltis pasidžiaugė bendrijos nuveiktais darbais.
Visus sveikintojus būtų nelengva išvardyti, kaip ir visus apdovanotuosius. R. Šimkuvienė apdovanojo tokį didžiulį būrį žmonių, jog retas iš buvusiųjų salėje, liko nepaminėtas. Tarp jų: Zita Vikniuvienė, Vida Buivydienė, Irena Jankauskienė, Genutė Navickaitė, Daiva Vengalienė, gimtadienį švenčianti jos dukra Ernesta, kuriai, kaip ir „Plungės vilčiai“ – 25-eri, Alma Kilčauskienė, Angelė Lubienė, Vita Budrytė, Vaida Mešeckienė ir dar daug kitų.
Po oficialiosios dalies ir bendrijos nariai, ir jų svečiai vaišinosi kava, arbata, saldumynais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...