Apie obuolį

BunkaAtgimimo aušroje buvo gimęs posakis „Tik nereikia mūsų gąsdinti“. Taip tauta atsiliepė į ekonominę blokadą, perspėjimus apie valstybės žlugimą.
Bet niekas į posakį nekreipia dėmesio. Gąsdinimai tęsiasi. Apie antibiotikams atsparius ligų sukėlėjus, dėl asmeninės naudos kurpiamą antivalstybinę politikų veiklą, kainas, Astravo atominę elektrinę ir daug kitų jautresniems žmonėms nervus bei miegą gadinančių dalykų.
Plungiškiams dabar aktualūs gąsdinimai gatvių, kelių, sankryžų remontu, tunelio po geležinkeliu statyba.
Buvusių gąsdinimu patirtis šneka, kad audra stiklinėje nurims net neįsisiūbavusi, bet blogiausiai bus pėstiesiems bei važiuotiesiems, nes, kol valdininkai aiškinsis, maknosim po statybvietes ilgiau nei manėm.
Dar mus gąsdina, kad buvusi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkė Diana Korsakaitė Tarptautinių investicinių ginčų arbitražui pateikė itin naudingus parodymus prieš Lietuvą. D. Korsakaitė siekiais nesąžiningai manipuliuot šildymo tarifais ir spaudimu „Vilniaus energijai“ kaltina prezidentūrą.
Baisumo prideda manymas, kad kiekvienam mokesčių mokėtojui (ne tik vilniečiui, kurio kieme vyko teismui apskųstas veiksmas) tai gali kainuoti maždaug po 50 eurų.
O mes, kaip sakė vienas klasikos personažas, valgom obuolį ir žiūrim per langą. Daugiau mums niekas nerūpi.
Dar žiniasklaida mano, kad D. Korsakaitės liudijimas – įrodymas, jog prezidentūra kišasi ten, kur jos pėdsako pagal Konstituciją neturėtų būti.
Žiniasklaida sako, jog „keistoka girdėti premjero žodžius, kad ji (D. Korsakaitė) stojo ne į valstybės pusę. Kitaip tariant, kad nemelavo. Bet ir už tai premjeras gavo velnių nuo D. Grybauskaitės patarėjų – pasirodo, turėjo išvis užsičiaupti“.
Jeigu taip, kitoje šviesoje gali atrodyt ir politologo Jakovo Kedmi pareiškimas, jog jis buvęs atsitiktiniu liudininku, kai JAV valstybės sekretorė „nuėmė“ Lietuvos premjerą. Anot J. Kedmi, jis nesutiko konkurso sąlygų neatitikusią amerikiečių bendrovę įleist į Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos akcijų pardavimo konkursą, todėl neteko posto.
Tokius bauginimus išorės ir vidaus jėgų manipuliacijomis atremiame posakiu „Tik nereikia mūsų gąsdinti“.
Ir toliau valgome obuolį, žiūrime per langą. Kitkas mums nerūpi.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...