Vasarą palydėjo sportuodami

tinklinis-prizininkaiBaigiantis rugpjūčiui, Rietave vyko vasaros sporto šventė. Visus dalyvius pasveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis.

Rietaviškiai savo jėgas galėjo išbandyti gatvės krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, smiginio ir rankų lenkimo rungtyse.
Oras buvo puikus, tad šventės dalyviams leido siekti geriausių rezultatų. Krepšinio 3×3 varžybose amžiaus grupėje iki 10 m. susirungė dvi komandos. Pirmąją vietą iškovojo komanda „Kūjis“ (Gytis Vaičekauskas, Mantas Baitis, Benas Kaminskas). 11–14 m. amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda „Rietavas“ (Arnoldas Švarcas, Laurynas Šadvilas, Gvidas Dirmontas). 15–17 m. amžiaus grupėje susirungė 5-ios komandos. Čempionais šioje amžiaus grupėje tapo komanda „Gondi Plungė 2“ (Justas Saldukas, Paulius Andrijauskas, Lukas Grabauskas, Dainius Gedmintas). Vyriausiųjų amžiaus grupėje susikovė 9-ios komandos. Stipriausia komanda buvo pripažinta „Gatvės gals“ iš Plungės (Ovidijus Kaminskis, Gediminas Stropus, Andrius Beinoras, Mantas Guranskas).
Futbolo aikštelėje kovojo trys komandos. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad čempionais tapo „Rietuva“ (Pranas Rauktys, Vytautas Žukauskas, Ernestas Macenis, Antanas Genčas, Marius Mikaločas, Gedvydas Mišeikis, Mindaugas Zaveckas).
Tinklinio 3×3 aikštelėje susirungė 5-ios komandos. Stipriausia  tapo „Kozirio“ komanda (Dovilė Stirbytė, Ernestas Dacys, Tomas Šniauka).
Rankų lenkimo turnyre susirungė 5-ios moterys ir 8 vyrai. 3-iąją vietą užėmė Vygailė Valatkaitė ir Ovidijus Banys, 2-ąją – Lina Berneckė ir Justas Rimkus, o čempionais tapo Dovilė Pauparytė ir Gražvydas Norvaišas.
Stalo teniso rungtyje kovojo dvi merginos ir 5 vyrai. Pirmąją vietą iškovojo Monika Mišeikytė. Vyrų grupėje čempionu tapo Andrius Černeckis.
Smiginio rungtyje varžėsi aštuonios moterys ir 30 vyrų. Nugalėjo Viktorija Juškaitė ir Erlandas Jazdauskis.
Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.