Ir palydėtuvės, ir viktorina

Rugpjūčio 29-ąją saulėje įdegę maži ir didesni vaikučiai skubėjo į Labardžių bendruomenės namų aikštę, į vasaros palydėtuves „Iki, vasarėle, iki “.

Pasveikinta atėjusi būsimoji pirmokė Gabrielė. Jai ir kitiems mokinukams ir jų tėveliams palinkėta įspūdingų naujųjų mokslo metų, kantrybės, Labardžius garsinti gerais darbais ir pasiekimais.
Kad kelionė į darželį, mokyklą būtų saugi, visi kartu prisiminėm pagrindines kelių eismo taisykles. Viktorinoje ,,Stabtelėk, apsižvalgyk, mašinas visas matyk“ daugiausiai taškų surinko ir pagrindinį prizą laimėjo dvi šaunios mergaitės – Sigita Čaplinskaitė ir Laura Rumšaitė. Visiems mažiesiems eismo dalyviams padovanoti atšvaitai.
Išeidama vasarėlė labardiškiams paliko daug prizų ir siurprizų. Rungtynių užduotys, kurias komandoms reikėjo kuo greičiau surasti, slėpėsi gėlių žieduose. Tarp Vasaros ir Rudens vyko smagi kova. Žaidėm boulingą, darėm žalią kilimą, puošėm savo kapitoną, lenktyniavom įvairiausiose estafetėse, savo vardus užrašėm ant akmenukų. Kapitonų kova vainikavo šios dienos varžybas.
Įvairių spalvų atsisveikinimo su vasara žodžiai palikti ant asfalto, o kad būtų smagių emocijų – surengta linksmųjų mimikų fotosesija. Maloniai pavargę popietę baigėm ant pievelės prie vaišių. Juk taip gera visiems kartu buvo pasidžiaugti paskutiniais saulutės spindulėliais, pasidalinti pasiruošimo į mokyklą rūpesčiais…

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...