Pradės tyrimą dėl plungiškio Seimo nario elgesio

DSC_6019wSeimo Etikos ir procedūrų komisija priėmė sprendimą pradėti tyrimą dėl galimai neetiško plungiškių išrinkto Seimo nario Jono Varkalio elgesio. Šis sprendimas vienbalsiai buvo priimtas praėjusį trečiadienį vykusiame komisijos posėdyje.

„Žemaitis“ jau rašė, kad Seimo narės Aušra Maldeikienė ir Ingrida Šimonytė kreipėsi į minėtąją komisiją, prašydamos įvertinti, ar J. Varkalys, galimai bandydamas paveikti valstybės tarnautojų sprendimus savo žmonos įmonės naudai, elgėsi etiškai ir ar nepiktnaudžiavo Seimo nario mandatu bei privilegijomis.
Šių įtarimų kilo, kai viešojoje erdvėje pasirodė informacija, jog J. Varkalys kartu su Plungės rajono meru Audriumi Klišoniu bei Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jūrate Garčinskaite apsilankė Lietuvos automobilių kelių direkcijoje, norėdami išgirsti iš šios atstovų, kodėl ji nepasirašo sutarties dėl žiedinės sankryžos Dariaus ir Girėno gatvėje, Plungėje, bei kol kas bevardės gatvės įrengimo darbų.
Plungės rajono savivaldybės administracija siekė, jog sutartis būtų sudaryta su trijų įmonių grupe, tarp kurių – ir „Plungės Jonis-S“, kurios dalį akcijų valdo J. Varkalio žmona.
„Žemaičio“ duomenimis, nelaukdamas, kada Seimo Etikos ir procedūrų komisija pradės domėtis šia istorija, J. Varkalys pats komisijai pateikė raštą, kuriame išaiškino tokio savo poelgio motyvus bei paprašė nurodyti, kaip elgtis ateity, kai susikerta viešieji bei privatūs jo interesai. Kiek užtruks tyrimas, neaišku, tačiau tikimasi jį baigti ir išvadas paskelbti dar šiemet.

6 komentarai(-ų)

 • nu tu matai:

  kap ce taip su tais liberalais pastaruoju metu nu kur kas negerai su visokio lygio ir plauko pinigais didesniu mastu taip liberalas :) nu nors koks vienas a ber garbingai saziningas a tik laiko kl kada da giliau iki kokio amzino funkcionieriaus kokiam nors kitam veiklos bare dar kas dasikas :) a visai tokio neber ka kas ka grazaus i nuteikiancio optimistiskai del sekanciu rinkimu siai partijai parasys a ?:) a kaip sluota nusluos kokia vieninga plunge visus esancius savivaldoi :)

 • A.M.B.:

  I tep būn…,

 • jiems apkalta turi buti:

  klisonis, varkalys, garcinskaite – visi liberalai, keliavo pramusti projekto, kad toliau judetu, matyt turejo gauti uz tai….greiciau apkalba skelbiame klisoniui ir varkaliui!!!

 • Divute:

  Taip ir turejo buti. Kai J.Varkali isrinko, jau buvo ir taip aisku kad jis,,apsiles,, kojas seime rupinsis savi imonem (nors vadovauja ne jis). Nesuprantu ko cia stebetis dabar reikia, gal tik tuo kad labai jau greit deputatas ,,IKLIUVO,,. Kas dabar valdzioje sedi- rupinasi savo aplinka, VIENIEMS NEPASISEKA, KITI SUGEBA RAMIAI PASLAPCIA SAVO DRBELIUS DARYTI….;)))))

 • jooooooo:

  liberalai=darbo partija=paksiniai.ateitis aiski

 • jooooooo:

  vagiu ir zuliku partija,aisku kaip ant delno

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...