Vis nepradedama nagrinėti šachmatų trenerio ir jo draugės byla

Dar pavasarį Plungės rajono apylinkės teismą pasiekė baudžiamoji byla dėl vagystės. Dėl šio nusikaltimo teisiamųjų suole atsidūrė 1987-aisiais gimęs Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) treneris Sigitas Kalvaitis ir trejais metais vyresnė jo draugė Irma Šimkutė. Ne kartą atidėtas bylos nagrinėjimas nepradėtas ir rugsėjo 18-ąją. Nepasirodžius nukentėjusiajam Tomui Sakalauskui, teismo posėdį teko vėl atidėti.

Tiek S. Kalvaitis, tiek I. Šimkutė iki šiol su teisėsauga reikalų neturėjo. Problemos su įstatymo sergėtojais porą užklupo susipažinus su T. Sakalausku ir jo sugyventine Ramute Sakalauskaite. Kaltinamųjų suole atsidūrusi pora – S. Kalvaitis ir I. Šimkutė – su nukentėjusiaisiais susipažino, kai ketino pirkti iš jų butą.
Sakalauskai aiškina, jog iš to buto S. Kalvaitis ir jo draugė pavogė net kelių šimtų eurų vertės kilimą. Tačiau kaltinamieji teigia, jog kilimą išmetė, mat šis buvęs labai nešvarus. Tikina, jog tai padarę ne savavališkai, o gavę šeimininkų sutikimą.
Kaip yra iš tikrųjų, neaišku, mat nuo pavasario teisme gulinti  byla – vis dar neatversta. Vieną kartą atidėti bylos nagrinėjimą teko neatvykus kaltinamųjų advokatui bei nukentėjusiajam, kitus kartus – posėdyje nepasirodžius nukentėjusiajam. Nesulaukta pastarojo ir aną pirmadienį. Jo sugyventinė R. Sakalauskaitė sakė, jog gyvenimo draugas negrįžo iš užsienio, kur uždirba šeimai pinigus.
T. Sakalauskas nesiteikė atvykti nė į vieną šios bylos teismo posėdį, nors teismas yra nusprendęs, kad jo dalyvavimas yra būtinas. Belieka tikėtis, kad jis teiksis atvykti į kitą teismo posėdį, kuris numatytas spalio viduryje.
Primename, jog, priešingai nei kaltinamieji, nukentėjusieji su teisėsauga reikalų yra turėję. R. Sakalauskaitė Plungės rajono apylinkės teismo yra nuteista net už tris nusikalstamas veiklas: apgaulingą apskaitos tvarkymą,  svetimo turto pasisavinimą bei jo iššvaistymą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...