Kūrybą pristato mokytojai ir jų mokiniai

DSC-0529-VRugsėjo 28-ąją Plungės kultūros centro parodų salėje atidaryta dailės ir technologijų mokytojų bei jų mokinių kūrybos darbų paroda. Savo bei moksleivių kūrybą pristato net 23 rajono mokytojai iš dvylikos mokyklų. Ekspoziciją savo kūriniais papildo ir telšiškiai pedagogai.

Anot kultūros centro tautodailės kuratorės bei dailės ir technologijų mokytojos Jolantos Miltenės, paroda žavi ne tik eksponatų gausa, bet ir technikos įvairove. Kuo pasigrožėti, gali rasti įvairių meno rūšių ir žanrų gerbėjai. Tarp gausybės eksponatų – tapybos, grafikos, fotografijos, dailiosios tekstilės bei drožybos kūrinių.
Renginio metu prisiminta ir šios parodos atsiradimo istorija. Susirinkusieji sužinojo, jog idėja surengti tokią parodą gimė Plungės rajono dailės ir technologijų mokytojų plenero-seminaro metu. Pirmąkart jis buvo surengtas 2015-aisiais. Per plenerą pedagogai dalijosi gerąja patirtimi, mokėsi naujų dalykų, o vėliau mokė ir kitus.
Šiemet mokytojai taip pat dalyvavo plenere-seminare, kurio tema – „Ugdymas(is) netradicinėse aplinkose. Gamtos formų atspindžiai ornamentikoje“. Programą parengė Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Irena Platakienė. Žiniomis ir patirtimi dalijosi mokytojai Inga Simutienė, Petras Jurkus bei Lina Bulavienė. Mokytojai džiaugiasi, jog per seminarą gautas žinias galės pritaikyti ugdymo procese.
Ši paroda, anot jos autorių, – dovana visiems pedagogams, mokiniams, jų tėveliams ir visam miestui tarptautinės Mokytojų dienos proga.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...