„Rūtelė“ gimtadienį šventė visą savaitę

DSC-0503-VPraėjusią savaitę Plungės lopšelio-darželio „Rūtelė“ švęstą 30-ies metų gimtadienį darželinukai bei jų tėveliai, įstaigos darbuotojai ir juos pasveikinti atėję svečiai minės dar ilgai. Bet labiausiai švente džiaugėsi mažieji jos dalyviai, mat tiek linksmybių ir pramogų ši įstaiga tikriausiai dar nėra regėjusi.

Į gimtadienio šventę pasveikinti „Rūtelės“ gražios sukakties proga atvyko Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus bei Visuomenės sveikatos biuro atstovų, Tarybos narė Asta Beierle-Eigirdienė, Seimo nario Andriejaus Stančiko padėjėjos. Nešina gėlėmis bei dovanomis, ant scenos užlipo ir pirmoji šios įstaigos vadovė Rūta Pronckevičienė bei būrys buvusių darbuotojų. Buvusią direktorę, įstaigai vadovavusią kelis dešimtmečius, prieš porą metų pakeitė Kristina Valienė. Ji pasidžiaugė, jog  lopšelis-darželis „Rūtelė“ yra vienintelis rajone, per savo gyvavimo metus išsaugojęs visas 12 grupių – jas šiuo metu lanko 222 miesto ir rajono vaikai.
Mažieji šventės dalyviai – esami ir buvę darželinukai – susirinkusiesiems dovanojo smagų koncertą, o nuaidėjus paskutiniams jo akordams, visi išskubėjo išbandyti įvairiausių atrakcijų. Kūrybingų auklėtojų pastangomis didžiulis kiemas virto tikra linksmybių ir pramogų oaze. Vaikus kvietė lenktynių trasa, pripučiamos pilys, krepšinio aikštelė, burbulų ir dailės kiemeliai, tėvelių suneštomis vaišėmis ir auklėtojų iškeptais keksiukais (kalbama, kad jų buvo daugiau nei pusė tūkstančio) nukrauti stalai.
Mykolo Oginskio meno mokyklos dailės skyriaus auklėtiniai puošė vaikų veidelius įvairiausiais piešiniais. Kas norėjo, galėjo pasigrožėti iš vaisių ir daržovių sukurtomis kompozicijomis, išbandyti savo vikrumą „pandų take“ bei susirungti įvairiose sporto rungtyse. O pavargusiųjų nuo linksmybių laukė didžiulė palapinė, kurioje buvo rodomi animaciniai filmukai.
Visi džiaugėsi sumanymu gimtadienį švęsti po atviru dangumi, nes šventinis vakaras buvo ypač gražus ir šiltas. Be to, linksmybės persikėlė ir į kitas dienas, tad visą savaitę „Rūtelėje“ netrūko pramogų. Pirmadienis čia buvo paskelbtas menų diena, antradienis – cirko ir šypsenų, trečiadienis – bendruomenės, ketvirtadienis – šokių, o penktadienis – draugų diena. Šventinę savaitę vainikavo įstaigos darbuotojų išvyka į Biržuvėnus ir Luokę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...