Iškovojo net dvidešimt medalių

P1010891Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo ir mokinių pirmenybės. Jose sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai.

Jaunimo grupėje startavusi Ieva Žemgulytė pelnė net keturis medalius – du sidabro ir du bronzos.
Mokinių pirmenybėse jaunių grupėje startavęs Mantas Gadeikis nugalėjo 1000 m nuotolyje irkluodamas vienvietę kanoją, o su porininku iš Panevėžio, irkluodamas dvivietę,  pelnė bronzą.
Jaunučių grupėje Edvinas Šakinis, su porininku iš Vilniaus irkluodamas dvivietę kanoją, 1000 m distancijoje užėmė antrąją vietą, o 200 m – trečiąją.
Mergaičių grupėje tris aukso medalius ir vieną sidabro laimėjo Greta Gadeikytė, 500 m ir 200 m irkluodama vienvietę baidarę ir 200 m – dvivietę, o irkluodama dvivietę baidarę kartu su plungiške Ugne Sabaliauskaite 500 m nuotolyje iškovojo sidabrą.
Berniukų grupėje du aukso ir vieną bronzos apdovanojimą iškovojo kanojininkas Lukas Gudijus. Jis nugalėjo 1000 m ir 200 m nuotoliuose irkluodamas vienviete kanoja ir iškovojo bronzą su porininku iš Vilniaus irkluodamas dvivietę. Du sidabro apdovanojimus iškovojo kanojininkas Mantas Skarulskis, irkluodamas dvivietę kanoją su porininku iš Šiaulių.
MIX rungtyje, kurioje dvivietę baidarę irkluoja mergina ir vaikinas, trečiąsias vietas užėmė Mantas Jurgutis ir Ugnė Sabaliauskaitė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...