Policijoje, kaip ir gamtoje, išlieka stipriausieji

21710-12116Plungės policijos komisariato kolektyvas paminėti Angelų sargų dieną susirinko į Plungės biblioteką. Daugiausia dėmesio buvo skirta sveikinimams bei gražiems linkėjimams. Savo muzikinius sveikinimus pareigūnams skyrė ir „Saulės“ gimnazijos moksleiviai.

Plungiškių pasveikinti atėjęs meras Audrius Klišonis pasidžiaugė didesniais pareigūnų atlyginimais ir patikino, kad jau formuojamas sklypas naujam policijos komisariato pastatui statyti. Kolegas sveikino Plungės rajono apylinkės teismo pirmininkas Vaidas Gasiūnas, Klaipėdos apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Bronislovas Razma, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, Babrungo ir Šateikių seniūnai Rūta Jonušienė ir Zigmantas Strumyla, kiti. B. Razma pasidžiaugė, kad vis mažėjančiame rajono policijos pareigūnų kolektyve išliko branduolys. Ir pridūrė, jog policijoje panašiai, kaip ir gamtoje, išlieka tik patys stipriausieji, patys atspariausieji.
Tie stipriausieji bei atspariausieji neliko pamiršti. Lietuvos policijos generalinis komisaras už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei pasiektus rezultatus pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanojo Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Dalių Pečiulį. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanojo Reagavimo skyriaus vyriausiąjį patrulį Gediminą Tarvydą. Kitas šio skyriaus vyriausiasis patrulis – Egidijus Tarasevičius – apdovanotas vardine dovana – laikrodžiu „Adriatica“. Veiklos skyriaus tyrėjui Andriui Pociui, Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Kęstučiui Eirošiui ir šio skyriaus tyrėjai Mantei Slušnytei pareikštos padėkos. O dar aštuoniems pareigūnams bus suteiktos  trys kalendorinės dienos papildomų mokamų atostogų.
Plungės policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas sakė, jog kolektyvas turi gražią tradiciją Policijos dieną susirinkti kartu su veteranais ir pakalbėti apie tai, ką nuveikė, prisiminti laikus, kai dirbo be kompiuterių, į įvykius važiuodavo nuosavais automobiliais ir neturėjo daugelio dalykų, be kurių dabar net įsivaizduoti neįmanoma policijos darbo. „Esu dėkingas žmonėms, kad jie dirba, neskaičiuodami valandų. Reikia – keliasi, eina ir daro. Nevertėtų pamiršti ir to, kad kasmet vykstančios reformos stabilumo tikrai neprideda. Dėkoju kolegoms, linkiu, kad juos suprastų ir dėl jų darbo nekentėtų šeimos bei artimieji“, – sakė viršininkas.
S. Vaičekauskas padėkojo ir policijos rėmėjams: Ilonai Mockutei, Ignui Kikilui, Laimonui Pečiuliui, Arnoldui Petkui, Sigitui Miklušui, jauniesiems policijos rėmėjams Deimantei Budrytei, Gabrielei Juknevičiūtei, Juliui Siminauskui, Donatui Raudoniui ir Gabrielei Saudargaitei. Be simbolinių dovanėlių neliko ir gausus būrys policijos veteranų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai pradėjo tikrinti, ar prie visų namų per valstybines šventes plėvesuoja trispalvės. Kaip tai vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...