Pagalvėlėse – rudens grožis

21710-12208Vieno šeštadienio popietę į Plungės viešosios bibliotekos kiemelį rinkosi menui neabejingi plungiškiai bei miesto svečiai. Čia juos sukvietė kūrybinės dirbtuvėlės, kurių metu visi norintieji galėjo pasijusti tikrais menininkais, kurdami pagalvėles iš gamtos dovanų – medžių ir kitų augalų lapų.

„Šilupio“ bendruomenė kartu su Plungės viešąja biblioteka jau trečią kartą pakvietė visuomenę prisidėti prie projekto „Rudens spalvos“, kurio tema – „Pagalvių mūšis“.
Rudenišką šeštadienio popietę susirinkusieji prie bibliotekos, patariami ir pamokomi patyrusios floristės Dalios Česnienės, kūrė pagalvėles. Pasitelkdami fantaziją, kūrybinių dirbtuvių dalyviai sukūrė gražių pagalvėlių, kurios priminė meno kūrinius. Pagalvėlės traukė akį ne tik įmantriomis medžių bei kitų augalų lapų kompozicijomis, bet ir rudeniškai gražiomis spalvomis.
Idėja kurti pagalvėles kilo ne šiaip sau – prie bibliotekos įrengta originali lauko skaitykla ant akmenų, kur mėgstantieji knygas, sėdėdami ant pagalvėlių, bendrauja, gurkšnoja kavą ar arbatą ir skaito.
Pasijusti menininkais panoro tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek vyresnieji.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...