„Kai Albertą atleisit, ašarų neliesim“

21710-12976Praėjusį ketvirtadienį į posėdį susirinkę Plungės rajono savivaldybės tarybos nariai vienbalsiai pasisakė už tai, kad būtų patenkintas Savivaldybės administracijos direktoriaus Alberto Krauleidžio prašymas nuo lapkričio 15 d. atleisti jį iš užimamų pareigų.

Tarybos nariai norėjo išgirsti, kodėl neteikiama nauja kandidatūra į šį postą. Meras Audrius Klišonis paaiškino, jog pirma turi būti gauta Valstybės saugumo departamento (VSD) pažyma, jog siūlomas kandidatas gali eiti šias pareigas, o kol A. Krauleidis neatleistas, Savivaldybė negali prašyti, kad VSD įvertintų jos siūlomą kandidatą.
„Kai Albertą atleisit, nė vienas ašarų neliesim. Iš pradžių buvau net susilažinęs, kad jis išvis nebus pakviestas dirbti Savivaldybės administracijoje. Įvyko, kaip įvyko. Bet kodėl nuspręsta, kad jis dar dirbs porą savaičių? Ar dar darbelių kokių yra neatliktų, o gal jo parašiukų dar kur reikės?“ – teiravosi Tarybos narys Robertas Endrikas, tačiau jam buvo atsakyta, kad toks buvęs paties A. Krauleidžio noras.
„Ar direktoriui jau numatyta kokia šilta vietelė? Juk iš tokių postų žmonės savo noru nesitraukia. Nebent karste išneša“, – šmaikštavo Tarybos narė Asta Beierle-Eigirdienė. Atsakydamas meras kalbėjo, jog kol kas neturįs šio asmens prašymo priimti jį į kokias kitas pareigas, tad negalįs komentuoti.
Pats A. Krauleidis, nors posėdyje ir dalyvavo, aiškinti savo sprendimo motyvų nepanoro. Vėliau „Žemaičiui“ jis sakė, kad jo atsistatydinimo pareikalavo meras – esą tokia buvusi su valdančiaisiais netikėtai į vieną dūdą pradėjusių pūsti „Vieningos Plungės“ atstovų Taryboje sąlyga.
„Liberalų sąjūdžio viduje pastaruoju metu – daug įvairių pokyčių… Tai, kas vyksta Plungėje, yra ne kas kita, kaip bandymas stabilizuoti padėtį“, – sakė A. Krauleidis. O paklaustas, ar tiesa, kad, užvėręs Savivaldybės administracijos duris, jis pradės eiti „Telšių regiono atliekų tvarkymo centro“  direktoriaus pavaduotojo pareigas, juokdamasis atsakė: „Ar norite, kad aš kaip kokia mergelė vaikščiočiau pakėlusi suknelę? Neatskleisiu jums savo planų.“

3 komentarai(-ų)

  • Staska:

    Ar ne tas pats Albertas, prieš kelioliką metų (apie tai rašė „Žemaityje“), kai mere buvo konservatorė Lapukienė, buvo įtartas „priglaudęs“ iš savivaldybės biudžeto keliasdešimt ar net kelis šimtus tūkstančių litų?

  • Jo:

    Tas pats.Kito tokio nera Plungej.

  • kur:

    girdėjau linksmos išleistuvės buvo… su dar linksmesne pabaiga.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...