Surengė susitikimą

susitikimas-aprasas-(1)-15128Spalio 25-ąją Rietavo savivaldybės administracija ir Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras surengė susitikimą, kurio tikslas – aptarti galimus veiksmus rengiant ir įgyvendinant anglies dioksido mažinimo logistikoje koncepciją ir kaip būtų galima optimizuoti prekių gabenimą Rietave, pristatant jas viešojo sektoriaus įstaigoms.

Buvo sukviesti Rietavo įmonių, viešojo sektoriaus organizacijų atstovai, ūkininkai ir kiti asmenys. Susitikimą pradėjo Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė Laima Dockevičienė. Ji aptarė pasaulines „žaliąsias“ tendencijas, kurias ateityje galėtume pritaikyti Rietave. Rietavo (TVIC) direktorė teigė, kad turime mąstyti globaliai, o veikti lokaliai, būtina atsižvelgti į vietos gamintojus, bendruomenę.
Projektų administratorė Rasa Baliulevičienė pristatė projekto koncepciją, partnerius, planuojamą veiklą. Rietavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas kalbėjo apie Rietavo savivaldybės perspektyvas ir teigė, kad Rietavas negali likti užribyje, turime parodyti sau ir kaimynams, kad nesame abejingi globaliems sprendimams. Projekte bus plėtojama strategija, kurios metu įgyvendinsime bandomąjį projektą. Administracijos direktorius teigė, kad strategija galėtų būti ambicingesnė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...