Byla nutraukta susitaikius

 Plungės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 1946-aisiais gimusiam telšiškiui Petrui Ariui. Vyras kaltintas sukėlęs eismo įvykį, per kurį nukentėjo žmonės. Nagrinėjant bylą, kaltinamasis nuoširdžiai gailėjosi dėl tragedija vos nepasibaigusios avarijos ir tikino, kad su nukentėjusiaisiais susitaikė, atlygino jiems patirtą žalą. Todėl prašė bylą nutraukti. Telšiškį teismas išgirdo. Baudžiamoji byla jo atžvilgiu nutraukta susitaikius.

Primename, jog avarija įvyko šių metų sausio 30-ąją 14-ajame kelio Plungė–Vėžaičiai kilometre. Jos metu buvo sužeisti trys žmonės. Nukentėjo ir P. Arys. Dėl jo neatsargaus vairavimo kilo ir avarija.
Kaltinamajame akte surinkta medžiaga bylojo, jog minėtame kelyje, prie Vieštovėnų kaimo, prie automobilio „Toyota Corolla“ vairo sėdėjęs P. Arys neįsitikinęs saugumu, lenkė sunkvežimį ir susidūrė su priešais, nuo Vėžaičių pusės, atvažiuojančiu „Toyota Auris“, kurį vairavo gargždiškis Justinas Širvinskas. Kartu su juo važiavo ir žmona. Su sutuoktine vyko ir P. Arys.
Iš avarijos kaltininko automobilio sužeistuosius išvadavo atskubėję gelbėtojai. Nukentiejusieji buvo skubiai išgabenti į Plungės ligoninę. Didžiausi sužalojimai nustatyti avariją sukėlusiam telšiškiui. Jis patyrė daugybę kaulų lūžių. Abu vairuotojai buvo blaivūs.
Teismo posėdžio metu P. Arys kaltės neneigė. Prisipažino kaltas ir pasakojo, jog gailisi dėl neatsargaus vairavimo, dėl kurio tik per plauką neįvyko didžiulė tragedija. Vyras tikino, jog per įvykį sužaloti gargždiškiai jam pretenzijų neturi. Jų neturėjo ir avarijos kaltininko žmona, kuri taip pat buvo sužeista.
Atsižvelgęs į tai, teismas bylą nutraukė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...